Bray Wyatt o piątkowym ataku na SmackDown, Mark Henry chwali przemianę Bayley, Sasha Banks niezadowolona z ratingu w WWE 2K20

» WWE Superstar Bray Wyatt za pośrednictwem Twittera opublikował ciekawą wiadomość, która brzmi następująco:

“Niektórzy noszą maski, aby się ukryć. Niektórzy noszą maski, aby się wyzwolić. Niektórzy chcą tylko patrzeć, jak płonie ich świat. Widziałem Cię. Wszyscy widzieli”.

Podczas piątkowego odcinka SmackDown Live, Bray Wyatt pojawił się w trakcie walki Romana Reignsa z Sethem Rollinsem, atakując byłego podopiecznego WWE COO Triple H.

» WWE Hall of Famer Mark Henry udzielił wywiadu dla Busted Open Radio, w którym wypowiedział się na temat transformacji, jaką przeszła Bayley na SmackDown:

“Jeśli jesteś złym człowiekiem, dlaczego przepraszasz? Dlaczego ubierasz się w kolorowe ubrania i próbujesz sprawić, aby ludzie Cię polubili? Uśmiechasz się i lubisz się z ludźmi przebywającymi na wspólnym ringu? To mylące. Teraz wiemy, kim ona jest. Nadchodzi do ringu, aby zniszczyć wszystkie dziewczyny. Połowa z nich pomogła trenować jej w NXT. Ona musi być pierwsza, która stanie przed wszystkimi, WWE Universe powinni wiedzieć, że jest to dziewczyna, którą chcę zobaczyć i którą nauczyłem wielu rzeczy”.

» WWE Woman Sasha Banks wyraziła swoje niezadowolenie z powodu oceny, jaką otrzymała w grze wideo WWE 2K20. WWE Games ujawniło w tym tygodniu, że overall rating Banks wynosi 80, co nie spodobało się wrestlerce, która odrzuciła materiały promujące grę, na okładce której widnieją Roman Reigns oraz WWE RAW Women’s Champion Becky Lynch:

“80?!? Dlatego, że powiedziałam nie twojej głupiej reklamie @WWEgames?”.