Uwaga na Spoilery! Kto rywalem Braya na Hell in a Cell?, Co wydarzyło się pod koniec RAW?, Wizyta gwiazd WWE po RAW

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW, Bray Wyatt wypowiedział się na temat zbliżającej się gali PPV Hell in a Cell. Jakiś czas temu poinformowaliśmy Was, że arena Golden1 Center reklamuje walkę Braya z WWE Universal Championem, co okazało się być prawdą. Tak więc na gali PPV Hell in a Cell odbędzie się Hell in a Cell Match z udziałem Brauna lub Rollinsa oraz The Fienda. Poniżej przedstawiamy materiały wideo z segmentu:

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW doszło do konfrontacji z udziałem SmackDown Women’s Champion Bayley, która razem z Sashą Banks zaatakowała Becky Lynch stalowym krzesłem. Tak więc można stwierdzić, że Bayley przeszła heel turn, a Banks zmierzy się z Lynch o tytuł mistrzowski kobiet RAW, 15 września na Clash of Champions. Poniżej przedstawiamy materiał wideo z ataku Banks i Bayley:

» Ricochet oraz RAW Tag Team Champion Braun Strowman dołączyli do WWE Women’s Tag Team Champions Alexy Bliss oraz Nikki Cross podczas specjalnej wizyty w Johns Hopkins Children’s Center w Baltimore. Poniżej przedstawiamy materiały ze spotkania gwiazd WWE z dziećmi: