WWE Monday Night RAW 02 września 2019: Raport

Znajdujemy się w Royal Farms Arenie w Baltimore. Na show zapraszają nas Michael Cole, Renee Young oraz Corey Graves.

W ringu obecny jest WWE RAW Tag Team Champion Braun Strowman, który wypowie się na temat zbliżającej się gali WWE PPV Clash of Champions. Do niego dołączył WWE Universal & RAW Tag Team Champion Seth Rollins. Michael Cole przypomniał wszystkim, że ta dwójka wrestlerów zmierzy się ze sobą na najbliższym PPV oraz z Zigglerem i Roodem o tytuły tag teamowe. Seth Rollins powiedział, że posiadanie dwóch tytułów mistrzowskich nie jest mu obce i wspomina o zachowaniu pasów tag teamowych z czym zgadza się Strowman, ale dodaje iż będzie to trochę niezręczne, kiedy partner pokona go w walce wieczoru. Rollins zadrwił sobie z rywala przypominając o jego porażkach z Brockiem Lesnarem. Na arenie zjawili się The OC – WWE United States Champion AJ Styles, Luke Gallows i Karl Anderson. AJ wyśmiewa nadchodzące wydarzenia Clash of Champions twierdząc, że zamiast Brauna Strowmana to on powinien być uczestnikiem walki wieczoru Clash of Champions. AJ opowiedział wszystkim o tym, co Strowman musiał zrobić, aby uzyskać szansę na zdobycie tytułu Universal. AJ dodał, iż jeśli jego przyjaciele nie dostaną tego, co chcą czyli szansy na walkę o pasy mistrzowskie tag team, to nikt nie dostanie tego czego chce. Nagle Rollins oraz Strowman podnieśli się, aby zmierzyć się z rywalami i doszło do brawlu.

Tag Team Match
Seth Rollins I Braun Strowman vs. Luke Gallows I Karl Anderson

Zwycięzcy: Seth i Braun

Po walce AJ natychmiast zaatakował Rollinsa i doszło do brawlu między tą dwójką. Do ringu przybyli Ziggler oraz Roode i ta dwójka zaatakowała Strowmana, co nie spodobało się fanom zgromadzonym na arenie.

Na zapleczu Charly Caruso przeprowadziła wywiad z Alexanderem odnośnie jego występu w turnieju King of the Ring. Cedric próbował coś powiedzieć, ale został zaatakowany przez The OC.

Tag Team Match
Dolph Ziggler i Robert Roode vs. Zack Ryder i Curt Hawkins

Zwycięzcy: Dolph i Robert

Single Match
Lacey Evans vs. Natalya

Zwyciężczyni: Lacey Evans

W ringu obecna jest WWE RAW Women’s Champion Becky Lynch, która została przywitana popem przez fanów. Do niej dołączyła Lynch, która stwierdziła, że dobrze jest wrócić do domu w Baltimore. Becky dodała, że w ostatnim czasie sporo słyszała usprawiedliwień ze strony Sashy Banks odnośnie jej zeszłotygodniowej nieobecności, ale ona nie powinna mieć powodów do narzekań, ponieważ kontynuuje swoją przygodę z WWE, gdzie zawsze otrzymywała szansę na zdobywanie czegoś wielkiego. Mistrzyni dodała, że Banks nie może pogodzić się z tym, że to nie ona jest twarzą firmy i nigdy nią nie będzie. Na arenie pojawiła się Sasha Banks, która stwierdziła, że Becky dostała pieniądze i wszystko co chciała tylko, dlatego iż pokiereszowała twarz Nia Jax. Banks dodała, że nie jest, to nic osobistego, ale zwyczajnie tylko biznes. Becky odpowiedziała, że jeśli chce z nią walczyć, to ma teraz takową okazję i powinna się teraz z nią zmierzyć.

King of the Ring Quarterfinal Match: Baron Corbin vs. Cedric Alexander

Zwycięzca: Baron Corbin

Michael Cole zaprezentował nam propozycję WWE Hall of Famera Steve’a Austina odnośnie walki Brauna Strowmana z Sethem Rollinsem. Podpisanie kontraktu będzie nadzorowane przez Austina w MSG.

Na zapleczu Charly Caruso przeprowadziła wywiad z Bayley odnośnie jej komentarzy na temat Sashy Banks. Bayley powiedziała, że Banks wróciła do domu po WrestleManii 35 i to była wyłącznie jej decyzja, gdyż ona zdecydowała się pozostać i walczyć do końca, dzięki czemu jest SmackDown Women’s Champion. Bayley dodała, że dziś będzie współpracować z Becky Lynch, więc dlaczego Charly nie zapyta ją o odczucia.

Tag Team Match
The Viking Raiders vs. Tyler Hastings and Brian Thomas

Zwycięzcy: The Viking Raiders

Na zapleczu Sarah Schreiber rozmawiała z Sashą Banks odnośnie Bayley. Sasha powiedziała, że widzi, co Sarah próbuje zrobić i odeszła.

King of the Ring Quarterfinal Match: Samoa Joe vs. Ricochet

Zwycięzca: Zwycięzca zostanie ogłoszony

Po pojedynku do ringu przybył John Cone, który powiedział, że obaj mieli opuszczone ramiona, więc nikt nie wygrał w tym momencie. Jak się okazało Joe próbował wyładować się na swoim przeciwniku przez, co doszło do brawlu.

Czas na Firefly Fun House segment z udziałem Braya Wyatta, który potwierdziŁ, że na Hell in a Cell zmierzy się ze zwycięzcą starcia Braun Strowman vs Seth Rollins z Clash of Champions. Bray zaprezentował marionetkę Vince’a McMahona, która była zadowolona ze słów wypowiedzianych przez wrestlera. Wyatt dodał, że Strowman i Rollins nie tworzą dobrego zespołu, ponieważ są samolubni i chciwi, a w innym życiu zabrali mu coś drogiego.


Czas na rozstrzygnięcie walki Samoa Joe vs Ricochet. John Cone stwierdził, że Joe i Ricochet nie zostali wyeliminowani z turnieju, więc w przyszłym tygodniu odbędzie się Triple threat match z ich udziałem oraz Barona Corbina.

Na zapleczu Charly Caruso przeprowadziła wywiad z Reyem Mysterio, który powiedział, że dwa tygodnie temu jego syn powstrzymał go od przejścia na emeryturę. Rey dodał, że nigdy nie będzie w stanie wystarczająco podziękować mu za nakłonienie do kontynuacji swojej pasji, gdyż ma jeszcze wiele do zrobienia.

Single Match
The Miz vs. Cesaro

Zwycięzca: The Miz

Women’s Championship Showcase Match: Alexa Bliss and Nikki Cross vs. Becky Lynch and Bayley


Zwyciężczynie przez D – Becky i Bayley

Po walce doszło do ataku ze strony Sashy Banks na Becky Lynch, do którego dołączyła się Bayley.