WWE Monday Night RAW 22 lipca 2019: Wyniki

Zapraszamy do czytania wyników z ostatniego odcinka czerwonej tygodniówki, podczas którego powróciło kilka wielkich nazwisk. Raport z show pojawi się na naszej stronie w godzinach popołudniowych.

Show rozpoczęliśmy od powrotu Johna Ceny.

Tag Team Match
The Revival vs. The Usos

Zwycięzcy: The Usos

Po walce The Usos oraz Rikishi celebrowali zwycięstwo.

Na zapleczu otrzymaliśmy krótki segment z udziałem Alicji Fox, Kaitlyn, Dany Brooke, WWE Hall of Famer Torrie Wilson oraz Santino Marellą.

Single Match
Drew McIntyre vs. Cedric Alexander

No Contest

Tag Team Match
The Viking Raiders vs. Zack Ryder and Curt Hawkins

Zwycięzcy: The Viking Raiders

Single Match
Samoa Joe vs. Roman Reigns

Zwycięzca: Roman Reigns

Po walce otrzymaliśmy The MIZ TV z udziałem Setha Rollinsa, który wkrótce zmierzy się z WWE United States Championem AJ Stylesem oraz z Brockiem Lesnarem na SummerSlam o WWE Universal Title.

Na zapleczu widzimy WWE 24/7 Champion Kelly Kelly, która przywitała się z Candice Michelle. Tą sytuację zauważyła Naomi oraz Melina, a także WWE Hall of Famer Alundra Blayze, która przypięła mistrzynię, a następnie powiedziała, że jeśli ktoś z nich będzie chciał zdobyć tytuł mistrzowski, to spotka je to samo, co poprzednią mistrzynię.

Podczas Moment A Bliss doszło do brawlu między Becky Lynch, a Natalyą.

Single Match
Rey Mysterio vs. Sami Zayn

Zwycięzca: Rey Mysterio

Single Match
AJ Styles vs Seth Rollins

Zwycięzca: Seth Rollins przez dq

W między czasie Drake Maverick odzyskał tytuł mistrzowski WWE 24/7 i stwierdził, że nadszedł czas, aby posmakować swojego małżeństwa, po czym uciekł przed grupą wrestlerów.

Rob Van Dam powiedział, że powrót na Monday Night RAW jest dla niego niesamowitym przeżyciem zwłaszcza ta energia, którą otrzymał od fanów oraz możliwość spotkania się ze starymi, dobrymi przyjacielami.

Single Match
Braun Strowman vs. Randy Rowe

Zwycięzca: Braun Strowman

Po walce otrzymaliśmy niesamowity segment z udziałem WWE Hall of Famera Steve’a Austina.