SPOILERY! Vince McMahon znowu zmienił plan RAW?, Steve Austin o prezentacji piwa na Reunion, Nicholas ponownie mistrzem w WWE?

» Portal F4WOnline.com informuje, że podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW Reunion doszło do wielu zmian ze względu na kilka drobnostek. Otóż WWE zostało zmuszone do napisania więcej niż jednego segmentu, ponieważ kilku wrestlerów zaangażowanych w starcia nie otrzymało zielonego światła od służb medycznych, przez co ich występ został uniemożliwiony. Było także rozpisanych kilka segmentów, które zostały zmienione w ostatniej chwili przed pokazem. Sporo mówi się na temat ingerencji ze strony prezesa WWE Vince’a McMahona, któremu nie spodobało się wiele rzeczy.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo WWE Hall of Famer Steve Austin wypowiedział się na temat zaprezentowania swojej własnej marki piwa “Broken Skull Ipa” przed całym świateł:

“Czułem się wspaniale, ponieważ powróciłem do ringu WWE ze swoim własnym piwem, które nazywa się Broken Skull Ipa. Jestem z tego dumny. Przybycie do WWE i poinformowanie o tym wszystkich WWE Universe było czymś niesamowitym. Nie jestem sentymentalnym facetem, gdyż nazywam się Stone Cold Steve Austin, jestem znany z tego, że rzucam ludźmi na stertę groszy, którą niektórzy nazywają szyją. Przybyłem na RAW Reunion razem z moimi braćmi oraz siostrami. Mam nadzieję, że będziemy robić to co roku”.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo były WWE RAW Tag Team Champion Nicholas pojawił się na RAW Reunion w Tampie i stwierdził, że zamierza zdobyć WWE 24/7 Championship, który w tym czasie był w rękach R’Trutha. Warto przypomnieć, że Nicholas jest synem sędziego WWE Johna Cone’a, a na WrestleManii 34 współpracował z Braunem Strowmanem.