WWE Monday Night RAW 10 czerwca 2019: Wyniki

Zapraszamy do czytania wyników z wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW, który odbył się w SAP Center w San Jose. Raport z show pojawi się po południu.

Show rozpoczęliśmy od segmentu z udziałem WWE Universal Championa Setha Rollinsa, który pokonał Barona Corbina podczas WWE Super ShowDown oraz powstrzymał Brocka Lesnara przed realizacją walizki Money in the Bank. W segment zaangażowali się również wcześniej wspomniany Baron Corbin oraz Kevin Owens i Sami Zayn.

1-on-3 Handicap Elimination Match: Lars Sullivan vs. The Lucha House Party

Zwycięzca: Lars Sullivan

Po walce na zapleczu widzimy ukrywających się Carmellę oraz WWE 24/7 Championa R’Trutha, który jest ścigany przez grupę gwiazd w składzie: Drake Maverick, EC3, Heath Slater i Cedric Alexander.

Następnie otrzymaliśmy segment z udziałem Michaela Cole’a, który przeprowadził wywiad z Lacey Evans oraz RAW Women’s Champion Becky Lynch omawiając ich walkę na WWE PPV Stomping Grounds.

Tym razem gościem Miz TV był WWE United States Champion Samoa Joe, który wypowiedział się na temat odzyskania tytułu mistrzowskiego z rąk Reya Mysterio, a także o towarzyszącej mu osobie na ostatnim PPV. W segment zaangażowali się również Braun Strowman, Ricochet oraz Cesaro i Bobby Lashley.

Six Man Tag Team Match
Braun Strowman, Ricochet i The Miz vs. Bobby Lashley, Cesaro i Samoa Joe

Zwycięzcy: Braun Strowman, Ricochet i The Miz

Na zapleczu Charly Caruso przeprowadziła wywiad z Baronem Corbinem odnośnie jego walki z WWE Universal Championem Sethem Rollinsem podczas Stomping Grounds.

Women’s Tag Team Match
Becky Lynch i Bayley vs. Lacey Evans i Alexa Bliss

Zwyciężczynie: Lacey Evans i Alexa Bliss

Po walce na zapleczu Shane McMahon wypowiedział się na temat sędziego specjalnego w walce Barona Corbina i Setha Rollinsa podczas Stomping Grounds.

Następnie otrzymaliśmy krótki segment z udziałem Paula Heymana oraz Mr. Money in the Bank 2019 Brocka Lesnara. Paul powiedział, że Rollins nie jest godnym mistrzem i straci tytuł mistrzowski wcześniej, czy później.

Women’s Tag Team Match
The IIconics vs. Lisa Lace i Aliyah Mia

Zwyciężczynie: The IIconics

Następnie otrzymaliśmy segment z udziałem Drew McIntyre i Shane’a McMahona. Ta dwójka świętowała zwycięstwo podczas WWE Super ShowDown w starciu z Romanem Reignsem.

Triple Threat Match o RAW Tag Team Titles: The Revival vs. The Usos vs. Zack Ryder I Curt Hawkins

Zwycięzcy: The Revival – nowi mistrzowie

Single Match
Seth Rollins vs. Kevin Owens

Zwycięzca: Kevin Owens przez dq