Michelle McCool o stresującym pobycie w WWE, Sasha Banks i zapowiedź WWE 2K20, NJPW ogłasza powrót turnieju Super-J Cup

» Michelle McCool wykonała świetną pracę podczas swojej przygody w WWE zostając pierwszą Divas Champion. Trudno jej jednak przypomnieć sobie te osiągnięcia z powodu wewnętrznych problemów, z jakimi musiała się zmierzyć w firmie. Była wrestlerka w ostatnim wywiadzie wypowiedziała się w tej sprawie:

“Najgorsze jest to, że doskonale pamiętam te rzeczy. To był czas, w którym biznes był bardzo stresujący, nie taki jak teraz. Walczyliśmy i szarpaliśmy się na ekranach telewizyjnych. Nie było w tym nic fajnego, co nie chłopaki? Musiała więc zmagać się z heatem odnośnie bycia dziewczyną Marka Callawaya oraz ludźmi, którzy uważali, że dzięki niemu pojawiam się regularnie w telewizji. Trudno było cieszyć się momentami ze względu na stres, który miał miejsce przez cały mój pobyt w federacji WWE”.

» Portal PWInsider.com poinformował, że Sasha Banks przebywa w Orlando, gdzie bierze udział w nagraniach do gry wideo WWE 2K20, więc wydaje się, że osiągnęła pewnego rodzaju porozumienie z federacją WWE. Wkrótce okaże się, czy wrestlerka jest gotowa do powrotu na ring. Warto przypomnieć, że jakiś czas temu Sasha próbowała odejść z WWE, ponieważ razem z Bayley straciła Women’s Tag Team Championship na korzyść The IIconics podczas WrestleManii 35.

» Federacja New Japan Pro Wrestling poinformowała o powrocie turnieju Junior Heavyweight, który odbędzie się w sierpniu bieżącego roku, a po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych(aż trzy eventy). Zaangażowane w show będą gwiazdy z New Japan Pro Wrestling, CMLL, Ring of Honor oraz innych organizacji. Pierwsza runda Super-J Cup odbędzie się 22 sierpnia w Tacoma. 24 sierpnia odbędzie się druga runda turnieju w San Francisco, a dzień później odbędą się półfinały oraz finały. Show zostało stworzone przez Jushina Thundera Ligera w 1994 roku i dotychczasowymi zwycięzcami są takie gwiazdy jak: Chris Benoit (1994), Jushin Thunder Liger (1995, 2000), Naomichi Marufuji (2004, 2009) i Kushida (2016).