Drew McIntyre opuścił live event WWE, Były dyrektor WWE oficjalnie w All Elite Wrestling, Gwiazda dołączyła do obsady 3 sezonu GLOW

» WWE Superstar Drew McIntyre nie pojawił się na wczorajszym live evencie SmackDown w Reno, mimo iż był reklamowany. Kilka tygodni temu, Drew został dodany do nadchodzących live eventów z udziałem gwiazd SmackDown, które odbywają się w poniedziałki, więc nie mógł być on jednocześnie częścią Monday Night RAW oraz live eventu. Przeciwnikiem Drew miał być Roman Reigns jednak z racji jego obecności na czerwonej tygodniówce, gdzie świętował zwycięstwo Shane’a McMahona nie doszło do jego konfrontacji z byłym członkiem The Shield.

» Federacja All Elite Wrestling poinformowała o podpisaniu kontraktu z Rafaelem Morffim, który w przeszłości pracował jako starszy dyrektor WWE, zajmujący się live eventami. Współpracował on również z takimi federacjami, jak: Impact Wrestling, MLW, House of Hardcore i wieloma innymi. Morffi pojawił się na gali PPV AEW Double Or Nothing i ma być ważną częścią AEW, która sprawi, iż federacja stanie się jeszcze lepsza. Były dyrektor WWE za pośrednictwem Twittera skomentował dołączenie do All Elite Wrestling w następujący sposób:

“Dzisiaj rozpoczynam swój pierwszy dzień jako pełnoetatowy pracownik @AEWrestling. Zostałem uhonorowany za udział w tej historycznej podróży. Został zebrany niesamowity zespół i jestem podekscytowany współpracą ze wszystkimi w AEW”.

» Netflix poinformował, że weteranka Geena Davis dołączy do tegorocznej obsady GLOW. Jest ona zdobywczynią Oscara oraz Złotego Globu. Zagra postać o imieniu Sandy Devereaux St. Clair, the, która została dyrektorem rozrywkowym Fan-Tan Hotel i Casina. Pojawi się ona w pięciu z dziesięciu odcinków nowego sezonu, którego premiera będzie miała miejsce 9 sierpnia.