Uwaga na Spoilery! Nowe intro RAW – Wielki powrót gwiazdy?, Niepokonany Jake Hager powraca do MMA, Gwiazdy GLOW opowiadają o rasizmie w serialu

» WWE zaprezentowało nowe intro dla brandu Monday Night RAW. W ubiegłym tygodniu podobna sytuacja miała w przypadku SmackDown, co może świadczyć o rozpoczęciu nowego sezonu/nowej ery. Wiele gwiazd przeniosło się ze SmackDown na RAW. W materiale otwierającym czerwoną tygodniówkę znalazło się kilka wielkich nazwisk między innymi: Charlotte Flair.

Nowy song “The Search” został stworzony przez rapera NF z Michigan. Jest, to kawałek podnoszący poziom adrenaliny, który w przyszłym roku będzie rozpoczynał cotygodniowy program Monday Night RAW.

 

» Jake Hager jest niepokonany w ringu MMA. Wkrótce będzie miał kolejną szansę do zaprezentowania swoich umiejętności.

MMA Kings informuje, że Jake Hager wystąpi na Bellator 250. Wydarzenie, to odbędzie się 29 października, a jego rywalem będzie Brandon Calton.

W ostatnich tygodniach Hager prezentował swoje umiejętności w ringu AEW tworząc drużynę z Chrisem Jericho. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy do wrestlingu powróci utytułowany zawodnik. Niemniej jednak komentatorzy na najbliższym AEW Dynamite będą chcieli wspomnieć o nadchodzącym wydarzeniu z udziałem Jake’a.

» Z powodu pandemii koronawirusa Netflix wstrzymał produkcję serialu GLOW. Awesome Kong (Tamme) podpisała list, w którym zostały nakreślone problemy związane z osobami innego koloru skóry.

Dziś piszemy do Was, aby podzielić się pewnymi uczuciami, które przez długi czas były tłumione. Przez cały czas nadawania GLOW odczuwaliśmy rasistowskie podteksty dotyczące kobiet innego koloru. Od samego początku nasze historie są spychane na margines, przez co wiedzieliśmy, że pewne obietnice nie zostaną spełnione. W obsadzie GLOW panuje niesamowite wsparcie, miłość oraz koleżeństwo. Nie jesteśmy tutaj, aby niszczyć naszych białych kolegów, ale po to, aby podnieść poziom i zaprezentować równość wszystkich. Nie chcemy już milczeć. Mamy dość bólu.

Britney Young (Carmen), Sydelle Noel (Cherry Bang), Ellen Wong (Arthie), Shakira Barrera (Yolanda). To osoby, które również podpisały się pod listem. Jak dotąd Netflix nie skomentował tej sytuacji.

View this post on Instagram

For and to our fans of #GLOW

A post shared by Kia Stevens (@spinningfist) on