Uwaga na Spoilery! Xavier Woods planuje odmienić swoją postać, Title Change na Monday Night RAW, Walka kobiet zapowiedziana na Dynamite

» WWE Superstar, członek The New Day (Xavier Woods) udzielił wywiadu dla TVInsider, w którym wyjawił, że po powrocie będzie chciał zaprezentować wszystkim swoją nową postać:

“Mój powrót będzie miał miejsce w 2020 roku i wtedy będę chciał odmienić swoją postać. Aktualnie przyglądam się wszystkiemu z większym dystansem i nie mam problemu z krytyką, do której ciężko było się przyzwyczaić. Wiem, że muszę zmienić coś w swojej postaci, aby fani WWEA wciąż interesowali się losami trzeciego członka The New Day. Na obecną chwilę nie zamierzam przedstawiać/wyjawiać szczegółów dotyczących mojej postaci, gdyż sam ich jeszcze nie znam. Aktualnie odpoczywam i cieszę się każdym dniem, a moja rehabilitacja przebiega pomyślnie”.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW w Nashville, NASCAR Star Kyle Busch pokonał R’Trutha, dzięki czemu zdobył WWE 24/7 Championship. W poniżej zamieszczonym materiale wideo, który ukazał się na kanale WWE na YouTubie, widzimy w jaki sposób R’Truth odzyskał tytuł mistrzowski. Warto dodać, że jest to jego 24 panowanie.

» Federacja All Elite Wrestling poinformowała, że podczas środowego odcinka Dynamite odbędzie się starcie z udziałem kobiet. W walce najwyżej notowana zawodniczka, czyli Hikaru Shida zmierzy się z Kris Statlander. Jak wiadomo, ta druga wymieniona wrestlerka jakiś czas temu była wiązana z przenosinami do WWE oraz Impact Wrestling, jednakże przystała na propozycję AEW. Warto zaznaczyć, że Shida jest najbliżej walki o AEW Women’s Championship, który jest w posiadaniu Riho.