Mandy Rose o porażce na SmackDown Becky Lynch w serialu i filmie Marvela, Carmella przebrana za członków The Shield

Uwaga na Spoilery! Co z Becky Lynch? Dark match po RAW, Informacje dotyczące stanu zdrowia Kevina Owensa, Lance Storm komentuje powrót do WWE

» Po zejściu z anteny telewizyjnej RAW w Bridgestone Arenie, obecna RAW Women’s Champion Becky Lynch pokonała WWE Women’s Tag Team Champion Kairi Sane w singles matchu. Warto przypomnieć, że Sane była uczestniczką handicap matchu razem z Asuką, gdzie jej rywalką była Charlotte Flair. Natomiast Lynch po raz drugi z rzędu nie miała okazji zaprezentować się w telewizji na RAW. Jak wiadomo może, to być związane z jej bardzo słabym występem na ostatniej gali PPV, co wywołało spore niezadowolenie prezesa WWE.

» Tej samej nocy w Nashville, The Authors of Pain (Akam i Rezar) po raz kolejny zaatakowali Kevina Owensa. Wszystko rozpoczęło się już podczas walki Kevina z Bobbym Lashleyem, który przegrał przez dyskwalifikację. Ten segment zakończył się w momencie, kiedy panowie z AOP zaciągnęli Owensa na zaplecze. To był ostatni moment, kiedy wiedzieliśmy, co się dzieje z KO. Na szczęście Kevin za pośrednictwem Twittera wyjawił, że jest z nim wszystko w porządku, więc nie doznał on większych obrażeń w wyniku ataku:

» Były WWE, ECW, WCW star Lance Storm oficjalnie rozpoczął pracę w federacji World Wrestling Entertainment jako producent Monday Night RAW. We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was, że Storm zamknął Storm Wrestling Academy w Calgary, tylko po to, aby rozpocząć pracę w WWE. Lane za pośrednictwem Twittera skomentował swój powrót do WWE:

“Widziałem dziś wiele znajomych twarzy. Dziękuję wszystkim za powitanie mnie z powrotem. Czuję się dobrze, z powodu powrotu do domu”.