Nowe doniesienia w sprawie WrestleManii 36 – Zaktualizowana karta walk, Jon Moxley wystąpił w WWE BackStage

» Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że WWE zakończyło wszystkie nagrania zaplanowane na ten tydzień. Jak wiadomo 6 kwietnia zostanie wyemitowane pierwsze RAW po WrestleManii 36, które jest w pełni przygotowane. Podobna sytuacja ma miejsce jeśli chodzi o 8 kwietnia oraz odcinek NXT TV. W WWE Performance Center oraz Full Sail University odbyło się kilka konfrontacji, a w tym: Boneyard Match z udziałem The Undertakera oraz AJ Styles – na jakimś cmentarzu. Starcie Johna Ceny z The Fiendem (WrestleMania 36) oraz Tommaso Ciampa vs Johnny Gargano (NXT TV 8 kwietnia).

We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was, że Dana Brooke oraz Rey Mysterio nie wezmą udziału w największym wydarzeniu, czyli WrestleManii 36 ze względu na COVID-19. Dana miała być uczestniczką sześcioosobowego Elimination SmackDown Women’s Title Matchu. Pod nieobecność wrestlerki starcie, to zostało zamienione w Five-Way Elimination Match z udziałem Bayley, Sashy Banks, Taminy Snuki, Naomi oraz Lacey Evans. Według raportu Dave’a Meltzera, Dana pojawiła się w Performance Center 20 marca, ale została poddana kwarantannie, ponieważ wykazywała objawy koronawirusa, podobna sytuacja miała miejsce jeżeli chodzi o Reya Mysterio, który pierwotnie miał się zmierzyć z Andrade.

Tak prezentuje się zaktualizowana karta walk, które obejrzymy podczas WrestleManii 36:

Gospodarz: Rob Gronkowski

WWE Title Match
Drew McIntyre vs. Brock Lesnar (c)

WWE Universal Title Match
? vs. WWE Hall of Famer Bill Goldberg (c)

WWE NXT Women’s Title Match
Charlotte Flair vs. Rhea Ripley (c)

RAW Women’s Title Match
Shayna Baszler vs. Becky Lynch (c)

Fatal 5-Way Elimination Match o SmackDown Women’s Title
Lacey Evans vs. Sasha Banks vs. Naomi vs. Tamina Snuka vs. Bayley (c)

RAW Tag Team Titles Match
Angel Garza i WWE United States Champion Andrade vs. The Street Profits (c)

Last Man Standing Match
Edge vs. Randy Orton

Boneyard Match
The Undertaker vs. AJ Styles

John Cena vs. “The Fiend” Bray Wyatt

Kevin Owens vs. Seth Rollins

Elias vs. King Baron Corbin

Bobby Lashley vs. Aleister Black

» Do zabawnej sytuacji doszło podczas najnowszego odcinka WWE BackStage, w którym niespodziewanie pojawił się AEW World Champion Jon Moxley. Chciał on w taki sposób zrobić psikusa swojej żonie Renee Young, która jest współprowadzącą program. Do programu dołączyli Xavier Woods oraz Booker T. Cała trójka miała możliwość obejrzenia konfrontacji The Undertakera z Shawnem Michaelsem, do której doszło podczas Wrestlemanii 25. Dean Ambrose w zeszłym roku przeniósł się do All Elite Wrestling, gdzie występuje jako Jon Moxley. Poniżej przedstawiamy materiał wideo z incydentu: