Ric Flair opowiada o koronawirusie, Wielki Batttle Royal podczas odcinka NXT UK TV, Christy Hemme komentuje śmierć Ashley Massaro

» WWE Hall of Famer Ric Flair opublikował materiał wideo na swoim kanale na YouTube, w którym wypowiedział się na temat panującej pandemii koronawirusa:

Jestem królem robienia złych rzeczy. Jestem osobą samolubną i tęsknię za WrestleManią oraz największymi sportowcami na świecie. Myślę, że to oświadczenie zostanie przez wszystkich odebrane. Teraz musimy zachowywać dystans społeczny, musimy trenować swoją higienę, musimy się nauczyć, jak być samowystarczalnym. Musimy pokonać tego wirusa. Zostańcie w domu i cieszcie się oglądając seriale/filmy na Netflixie. Teraz cieszę się, że jestem w domu i jestem zdrowy. Dbajcie o zdrowie, jeżeli nie dla siebie, to dla swojej rodziny oraz innych ludzi. Dziękuję lekarzom, pielęgniarkom za wszystko, co robicie. Znalazłem szczęście w swoim domu i wszyscy muszą zrobić tak samo.

» Podczas najbliższego odcinka WWE NXT UK odbędzie się 20-osobowy Battle Royal, który wyłoni nowego pretendenta do WWE NXT UK Championship. Ten tytuł mistrzowski aktualnie znajduje się w posiadaniu WALTERA. Potwierdzeni uczestnicy starcia, to:

Trent Seven, Tyler Bate, Kassius Ohno, Alexander Wolfe, Ilja Dragunov, Dave Mastiff, Noam Dar, Flash Morgan Webster, Ashton Smith, Oliver Carter oraz NXT Cruiserweight Champion Jordan Devlin.

» W maju zeszłego roku zmarła była wrestlerka WWE Ashley Massaro. W tym tygodniu Christy Hemme, Gail Kim oraz Lita wypowiedziały się na temat śmierci swojej przyjaciółki, z którą miały okazję współpracować w przeszłości:

Było to dla mnie bardzo ciężkie doświadczenie, ponieważ znając jej historię i to, że widzieliśmy ją wielokrotnie, oraz sama wiedza, że ta kobieta potrzebowała pomocy i doprowadza ją to do płaczu, złamało mi serce – Powiedziała Hemme.