Hot News: Wiemy kto zastąpił Romana Reignsa w walce z Goldbergiem na WrestleManii!

Według Dave’a Meltzera z Wrestling Observer Radio, Braun Strowman zastąpił Romana Reignsa w walce o pas Universal z Goldbergiem na WrestleManii.

“The Big Dog” wycofał się z tego pojedynku na początku tego tygodnia. Pro Wrestling Sheet po raz pierwszy poinformował o tym w czwartek. Reigns nie czuł się komfortowo występując w Performance Center, ponieważ ma osłabioną odporność po walce z białaczką. Zauważono również, że na decyzję Romana wpłynęła choroba The Miza (szczegóły nie są znane) oraz niezadowolenie z obecnej sytuacji jego kuzynów, braci Usos.

Dave Meltzer oznajmił, że walka Brauna Strowmana z Goldbergiem została nagrana w tym tygodniu, podobnie jak angle do ich rywalizacji, które rozpocznie się podczas dzisiejszej emisji SmackDown.

Wcześniej, użytkownik “WrestleVotes” na Twitterze, znany z przekazywania wiarygodnych informacji ze źródła, opublikował gif z Romanem Reignsem i Braunem Strowmanem, co również mogło wskazywać na to, że to Strowman zastąpi Big Doga:

Dzisiaj dodał także, że wiele gwiazd które były zapowiadane na tegoroczną WrestleManię, ostatecznie się na niej nie pojawi.