Brak kolejnego mistrza na WrestleManii 36!

Wcześniej informowaliśmy już Was o braku Romana Reignsa i The Miza na tapingach WrestleManii 36, które odbyły się w ubiegłą środę i czwartek. PWInsider donosi, że na nagraniach zabrakło też obecnego mistrza Stanów Zjednoczonych, Andrade.

Meksykanin miał razem z Angel Garzą zawalczyć ze Street Profits o RAW Tag Team Championship. Walka została zapowiedziana nieoczekująco, z powodu kwarantanny Rey’a Mysterio. Pierwotnie bowiem na WrestleManii miał odbyć się Fatal 4 Way Match o tytuł U.S. – Andrade vs Humberto Carrillo vs Angel Garza vs Rey Mysterio. Ostatecznie, nie doszło nawet do występu Andrade w walce tag teamowej. Powodem, kontuzja żeber.

Życiowy partner Charlotte Flair nie został dopuszczony do udziału w tapingach przez sztab medyczny WWE.

Nie ma potwierdzenia jego zastępstwa, ale ponoć partnerem Angel Garzy na tapingach WrestleManii była któraś z gwiazd NXT.

Co ciekawe, w Internecie pojawiły się doniesienia o tym, że kolejne gwiazdy nie wzięły udziału w nagraniach “największej gali roku”. Mieliby to być Edge, Daniel Bryan, The Usos, Kevin Owens oraz Bobby Lashley. Żaden z tych przypadków nie został jednak potwierdzony. Gdyby miało się coś zmienić, niezwłocznie Was o tym poinformujemy.

AKTUALIZACJA: Według POST Wrestling gwiazdą z NXT, która zastąpiła Andrade na WrestleManii jest Austin Theory.