Członkowie The Revival odejdą z WWE, Debiut wrestlera w ringu WWE NXT, Nowe gwiazdy w rosterze NXT UK

» Portal internetowy Pro Wrestling Sheet informuje, że The Revival rozstaną się z federacją WWE, ponieważ nie zdecydowali się na podpisanie nowych kontraktów z firmą. Zawodnicy odrzucili atrakcyjną ofertę, gdyż za rok mogliby otrzymać ponad 700 tysięcy dolarów. Taką samą ofertę otrzymali Luke Gallows oraz Karl Anderson, ale oni w porównaniu z Revival, zdecydowali się na podpisanie nowych kontraktów. Tak więc po wygaśnięciu obecnych kontraktów, The Revival odejdą z firmy i najprawdopodobniej dołączą do All Elite Wrestling.

» Podczas weekendowego live eventu WWE NXT debiut w ringu zaliczył Jake Atlas, który w ostatnim czasie podpisał kontrakt z firmą i dołączył do WWE NXT. Przeciwnikiem Atlasa był Ridge Holland, niestety w swoim debiucie adept Santino Bros Wrestling Academy musiał uznać wyższość swojego przeciwnika. Wrestler ma za sobą występy w DEFY Wrestling, Ring of Honor, The Crash oraz APW.

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że do rosteru WWE NXT UK dołączyło pięć nowych osób, a w tym: Levi Muir, Candy Floss, Dani Luna oraz Pretty Deadly (Sam Stoker i Lewis Howley). Levi od czasu do czasu pojawiała się na wydarzeniach organizowanych przez PROGRESS Wrestling. Candy, to 20-letnia wrestlerka, która w przeszłości występowała w World Wonder Ring Stardom.