Kontuzja Rezara pokrzyżowała plany WWE, Ryback komentuje dołączenie Matta Hardy’ego do AEW, Stephanie McMahon o środkach ostrożoności w WWE

» Kontuzja Rezara z The Authors of Pain doprowadziła do wielkiej zmiany w stajni Setha Rollinsa, która działała na Monday Night RAW. Jak wiadomo 9 marca na odcinku czerwonej tygodniówki, Rezar doznał poważnej kontuzji bicepsa w związku, z czym czeka go dłuższa przerwa 7-8 miesięcy, więc najprawdopodobniej powróci dopiero podczas SummerSlam. Portal The Wrestling Observer Newsletter sugeruje, że oficjele WWE nie zamierzają wykorzystywać drugiego z członków The Authors of Pain pod nieobecność Rezara. Oznacza, to że stajna złożona z czterech osób została przekształcona w tag team składający się z Rollinsa oraz Murphy’ego. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy oficjele WWE mają jakieś plany względem tej drużyny. Przeciwnikiem Rollinsa podczas WrestleManii 36 ma być Kevin Owens jednak istnieją spekulacje odnoszące się do powrotu Samoa Joe, który jest nieobecny w tv ze względu na 30-dniowe zawieszenie wynikające ze złamania polityki Welness (antydopingowej). Gdyby były NXT Champion powrócił podczas WrestleManii, to najpewniej Single Match zamieniłby się w Tag Team Match z udziałem Rollinsa, Buddy’ego oraz Joe i Owensa.

» Podczas zeszłotygodniowego odcinka AEW Dynamite zadebiutował były wrestler WWE Matt Hardy, który będzie miał nam do zaprezentowania swoją dawną postać Broken / Woken. Były WWE Superstar Ryback wypowiedział się na temat dołączenia Matta do AEW:

Lubię Matta. Jest on bardzo kreatywny i wygląda na szczęśliwego. W ciągu swojej długoletniej przygody z wrestlingiem tworzył wiele fantastycznych postaci, czego dowodem jest Broken Matt Hardy. Właśnie tego potrzebujemy. Potrzeba sporo czasu, aby stworzyć nowe gwiazdy, Matt to gotowy produkt znany przez fanów z całego świata.

» WWE Chief Brand Officer Stephanie McMahon w rozmowie z Variety wypowiedziała się na temat stosowanych środków ostrożności w firmie. Taka sytuacja wynika z powodu szerzącej się pandemii COVID-19:

Podczas typowego wydarzenia, gwiazdy WWE spędzają sporo czasu w miejscach wyznaczonych dla cateringu (gastronomii), gdziekolwiek. Oczywiście wyjście poza ośrodek nie jest dozwolone, jednak takie przypadki mają miejsce. Każda osoba, która powraca do Performance Center jest poddawana wszelakim badaniom, które mają na celu okazanie, czy ktoś jest zdrowy, czy zarażony. Pracując z naszymi lekarzami u każdej osoby mierzymy temperaturę. Jeżeli jest ona zbyt wysoka, to taką osobę odsyłamy do domu.