Uwaga na Spoilery! Prezes AEW dziękuje za sukces ratingowy, Jak poradzili sobie członkowie Imperium?, Sonya Deville wspomina swój debiut na RAW

» AEW President & CEO Tony Khan za pośrednictwem Twittera podziękował fanom za sukces ratingowy odniesiony podczas Dynamite Anniversary Edition:

„Dziękuję wszystkim, którzy sprawili, że wczorajszy odcinek Dynamite #AEW odniósł sukces. Abyśmy wszyscy mogli odnosić sukcesy, AEW będzie dalej słuchać swoich fanów. Słyszę i widzę Wasze opinie i nie zamierzam ignorować tego, co chcecie zobaczyć ze strony AEW każdego tygodnia! Dziękuję Wam z całego serca!”.

» W tym tygodniu rozpoczął się turniej Dusty Rhodes Tag Team Classic 2020, w którym Marcel Barthel i Fabian Aichner (Imperium) pokonali Wesleya Blake’a i Steve’a Cutlera (The Forgotten Sons), natomiast WWE NXT Tag Team Champions Kyle O’Reilly i Bobby Fish pokonali NXT UK Tag Team Champions Wolfgang i Mark Coffey.

W poniżej zamieszczonym materiale wideo Barthel oraz Aichner wypowiedzieli się na temat zbliżającej się gali NXT UK TakeOver: Blackpool II, podczas której członkowie Imperium zmierzą się z Flash Morgan Websterem & Markiem Andrewsem, The Grizzled Young oraz NXT UK Tag Team Champions Wolfgangiem i Coffeyem z Gallus.

„Dzisiejszy wieczór był początkiem czegoś wielkiego, ponieważ dzięki zwycięstwu przeciwko The Forgotten Sons, Imperium wysłało wiadomość w kierunku WWE NXT UK oraz WWE NXT”.

„Pokażemy całemu światu, nie tylko Wielkiej Brytanii, nie tylko Stanom Zjednoczonym, ale całemu światu, co tak naprawdę oznacza Imperium, ponieważ dla nas ring, to świętość”.

» WWE Women Sonya Deville w rozmowie dla FOX News wypowiedziała się na temat momentu, który wywarł na niej największe wrażenie:

„Wracam do mojego debiutu na Monday Night RAW, prawdopodobnie jeden z najważniejszych momentów w mojej karierze, gdy pomyślę sobie o debiucie. To właśnie wtedy ja i Mandy zadebiutowałyśmy jako Absolution razem z Paige. W rzeczywistości miałyśmy przejść przez tłum fanów. To była wielka niespodzianka i myślę, że na zawsze zapamiętam ten moment, to uczucie motyli w brzuchu, te emocje i adrenalinę towarzyszącą nam. Pamiętam, że tego dnia pobiłyśmy Sashę Banks oraz Mickie James, to również był dla mnie fajny moment”.