Shawn Spears i MJF mają „wolną rękę” w AEW, Sonya Deville dziękuje Finnowi Balorowi za wsparcie

» Shawn Spears dołączył do Tony’ego Schiavone oraz Aubrey Edwards w najnowszej odsłonie AEW Unrestricted. W podcaście wrestler AEW wypowiedział się na temat swojej obecnej roli w firmie oraz współpracy z MJF.

To był pomysł Tony’ego. Dzień przed debiutem w telewizji zadzwonił do mnie i przeprowadziliśmy 20-minutową rozmowę. Przedstawił mi pomysł. Chciał nam stworzyć możliwość zrobienia tego, czego chcemy. Po prostu dał nam wolną rękę. Pomyślałem, że to zabawna koncepcja, ponieważ nie mogłem sobie wymarzyć bardziej charyzmatycznego partnera niż MJF.

Więc kiedy nas ze sobą ustawili, Tony powiedział, że możemy robić, co chcemy. Bawiliśmy się bardzo dobrze. Ta koncepcja wciąż się tworzy, a młode osoby, przebywające na widowni mają okazję do zaprezentowania się szerszemu gronu publiczności. To dla nich doskonała okazja, dla nas również.

» Sonya Deville w rozmowie dla The Mirror wypowiedziała się na temat Finna Balora i wsparcia jakie od niego otrzymuje społeczność LGBTQ.

On wykorzystuje wielką platformę i przekazuje dobrą wiadomość. Finn od zawsze był moim dobrym przyjacielem i jest jednym z najważniejszych facetów, jakich kiedykolwiek spotkałam. Używał swojego ważnego głosu, to wiele dla nas znaczy. Jedną z rzeczy, które zrobił w przeszłości było zaprezentowanie entrance podczas WrestleManii 34, które obejmowało członków społeczności LGBTQ z Nowego Orleanu korzystając z GLADD i Balor Club T-Shirts.