Kim jest kobieta Karriona Krossa?, Nowe informacje w sprawie kontuzji MJF’a, Brawl z udziałem Finna Balora

» Podczas ostatniego odcinka telewizyjnego WWE NXT dowiedzieliśmy się, że tajemniczą kobietą przy boku Karriona Krossa (Killer Kross) jest Scarlett Bordeaux. W najnowszym materiale wideo udostępnionym w sieci USA Network możemy obejrzeć przesłanie skierowane przez Scarlett do całego brandu NXT. W nagraniu możemy dostrzec ujęcia z brutalnego ataku, którego dopuścił się Karrion. Jego pierwszym oponentem był Tommaso Ciampa. W trakcie ostatniego NXT komentator Byron Saxton wyjawił, że kobietą obecną przy Kariionie jest Scarlett.

Na obecną chwilę nie wiadomo, jakie plany mają oficjele WWE względem wyżej wspomnianej trójki. Warto przypomnieć, że Scarlett podpisała kontrakt z firmą w listopadzie ubiegłego roku, jednak jej debiut został wstrzymany z pewnych względów. Powodem był Kross, ponieważ w firmie pojawił się w lutym bieżącego roku.

» W zeszłym tygodniu wrestler występujący w AEW, MJF za pośrednictwem Twittera poinformował o swoim problemie. Jest on na tyle poważny, że wrestler nie może konkurować na ringu.

ZOBACZ TAKŻE >>>>>> Konfrontacja Charlotte Flair z Mią Yim, Co wiemy po Dynamite?, Ważny występ byłej gwiazdy TNA w NXT, Kontuzja Keitha Lee

Chciałbym móc bardziej zaangażować moje ciała dla Was. Naprawdę dbam o to, aby dostarczać wam rozrywki, kiedy to możliwe. Niestety stało się ze mną coś okropnego, to się stopniowo pogarsza. Nie mogę teraz wypowiedzieć się na temat problemu.

Kilka dni później MJF poinformował, że czeka go operacja:

Mój problem się pogorszył. Wygląda na to, że nie obejdzie się bez operacji. Staram się, jak mogę. Wrócę do Was.

Podczas ostatniego odcinka Dynamite, MJF wyjawił, że nie symuluje kontuzji, ponieważ podczas hazardu wyrzucił zbyt wiele gotówki doznając poważnej kontuzji hangnail/ramienia. W tym momencie kamera zrobiła zbliżenie na owinięte ramie wrestlera, który na koniec dodał, że kiedy powróci do czynnej akcji, zostanie nowym AEW World Championem.

MJF był jednym z wielu wrestlerów nieobecnych podczas ostatnich tapingów telewizyjnych AEW w Georgii.

Wiemy już zatem, że jest to kontuzja storyline’owa.

» Na oficjalnym koncie WWE NXT na Twitterze pojawiła się informacja dotyczą bójki. Osobą zaangażowaną w ten incydent był Finn Balor.

Przed dzisiejszym odcinkiem #WWENXT oficjele dowiedzieli się o potencjalnym incydencie z udziałem @FinnBalor. Ta historia się rozwija, więcej informacji zostanie udostępnionych wkrótce.

Od jakiegoś czasu Finn Balor prowadzi zaciętą rywalizację z Imperium, a konkretniej NXT UK Championem WALTEREM.