Dwudniowe WrestleManie, Boneyard i Firefly Fun House Match, Wydarzenie PPV – Triple H odpowiada

Gościem komentatora WWE Coreya Gravesa w najnowszej odsłonie “After The Bell” był WWE COO Triple H. Hunter wypowiedział się na temat WrestleManii organizowanej w pustym Peformance Center, pamiętnego momentu z WrestleManii, Boneyard i Firefly Fun House Matchu

Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie, że pewnego dnia Performance Center zostanie wykorzystane do organizacji WrestleManii?

Po pierwszych dwóch eventach i pierwszym SmackDown Live działo się bardzo wiele. Moment, w którym wszystko zostało przeniesione do Performance Center był wyjątkowy. Nie tylko RAW, SmackDown, ale także WrestleMania. Myślę, że znakiem rozpoznawczym WrestleManii 36 będzie skok Kevina Owensa, szalone doświadczenie.

Pamiętam moment, kiedy zadzwoniłem do Canyon, który zajmuje się rozwojem i rozmawialiśmy przez długi czas. Kiedy po raz pierwsze wszedłem do budynki, badaliśmy lokalizację, wyglądało to jak jakiś sklep z drobiazgami od importera. Jeśli w tym momencie byś mi powiedział, że tam odbędzie się WrestleMania, to bym stwierdził, że oszalałeś. Nie pamiętam, aby w mojej karierze wydarzyło się coś bardziej szalonego.

ZOBACZ TAKŻE >>>> Kim jest kobieta Karriona Krossa?, Nowe informacje w sprawie kontuzji MJF’a, Brawl z udziałem Finna Balora

Który moment z WrestleManii wspominasz najlepiej?

W tym momencie ciężko jest mi sobie wyobrazić, z jakim problemem zmagały się gwiazdy WWE. Wejść do pustego miejsca i stworzyć widowisko, to nie lada wyzwanie. Co czuł Kevin Owens wspinając się na konstrukcję i wykonując skok. Takie akcje wymagają czegoś wyjątkowego. Myślę, że Charlotte oraz Rhea Ripley stworzyły niesamowite widowisko. Rhea ma zaledwie 22 lata, a doszła do miejsca w którym zaczyna się czuć swobodnie przez tłumem. Tym razem przed nią stanęło większe wyzwanie.

Boneyard i Firefly Fun House Match:

Czapki z głów dla wszystkich osób, które były częścią tych materiałów. The Fun House, koncepcja o to w tym chodziło. Ludzie albo pokochali te walki, albo je znienawidzili. Od samego początku wiedzieliśmy, że jeśli wszystko pójdzie dobrze, to walki mogą być niesamowite. Do samego końca nie wiedziałem, czego mogę się spodziewać. To była szalona wycieczka z kwasem. Bray dostarczył firmie zupełnie coś innego.

Dwudniowa WrestleMania:

Moja opinia jest moją opinią, ale wydaje mi się, że ośmiogodzinne show byłoby o wiele przyjemniejsze do obejrzenia. Myślę, że w pewnym okresie WrestleMania powinna być dwudniowym show. To się już wydarzyło. Tydzień z WrestleManią rozpoczyna się Hall of Fame w czwartek, piątek SmackDown, sobota TakeOver, niedziela WrestleMania i poniedziałek RAW. To tygodniowy festiwal. Uważam, że główna atrakcja powinna trwać przez dwie noce.

Chaos wynika z geniuszu i wiem, że ludzie przez długi czas będą mówić o dwudniowej WrestleManii. Myślę, że taka koncepcja była brana przez fanów przez pewien czas. My im to ułatwiliśmy.