SPOILER! Wielki debiut gwiazd WWE NXT na SmackDown

Kim jest tajemniczy wrestler ze SmackDown? – SPOILERY

Wygląda na, to że wiele osób chciało by poznać tożsamość tajemniczego wrestlera ze SmackDown.

Na początku pojawiły się spekulacje sugerujące, że tajemniczym hakerem jest Mustafa Ali. Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że zarówno Ali, jak i Chad Gable mogą stać za funkcjonowaniem owego tajemniczego mężczyzny. Chad po raz ostatni w telewizji pojawił się w gimmicku Shorty G. Niestety nie przypadło on do gustu zarówno fanom, jak i oficjelom federacji. W zeszłym tygodniu tajemniczy mężczyzna wystosował ostrzeżenie w kierunku drużyn tag teamowych będących na SmackDown, więc jego tożsamość po raz kolejny stała się zagadką.

ZOBACZ RÓWNIEŻ >>>>> Dwudniowe WrestleManie, Boneyard i Firefly Fun House Match, Wydarzenie PPV – Triple H odpowiada

Urzędnicy WWE na Twitterze stworzyli profil tajemniczego mężczyzny, który możecie znaleźć wpisując @TheMessageWWE. Firma korzysta ze starego konta utworzonego w październiku 2010, które było używane do kampanii “Stand Up For WWE”.

Na koncie pojawił się krótki materiał wideo, w którym możemy dowiedzieć się o rządach bojących się siły ludu. W nagraniu możemy dostrzec kilka gwiazd SmackDown, a w tym: WWE Intercontinental Champion Sami Zayn, Cesaro, Shinsuke Nakamura, Sasha Banks, SmackDown Women’s Champion Bayley, Sheamus, “The Fiend” Bray Wyatt oraz King Baron Corbin.

Są tacy, którzy nie chcą, abyśmy mówili, nie chcą, abyśmy dostrzegli ich siłę oraz strach. Ludzie nie powinni się bać osób będących u władzy, osoby które są u władzy powinny bać się ludzi. Ludzie są gotowy, jest ich wielu i będziemy mówić, będziemy szukać, a zło wyrządzone w ciemności wyjdzie na światło dzienne. Prawda zostanie usłyszana.

Jak myślicie, kto ukrywa się jako “Tajemniczy Haker”?