Jak sobie radzą gwiazdy WWE z COVID-19?, Szczegóły dotyczące urazów gwiazd WWE NXT, Nowy podcast Ring of Honor

» Prezes WWE Vince McMahon wypowiedział się na temat morali talentów WWE podczas pandemii COVID-19.

Nasze talenty przygodę z COVID-19 potraktowały jako wyzwanie. Wrestlerzy zdają sobie sprawę z tego, że ludzie siedzą w domu, są znudzeni.. więc możemy uprzyjemnić im spędzanie czasu w gronie rodzinnym . To dodatkowy bodziec motywacyjny. Więc myślę, że gwiazdy WWE postrzegają ten trudny okres jako wyzwanie. To niesamowite, że radzą sobie tak dobrze.

Jest kilka osób, które nie są w stanie występować z pewnych powodów… ale mimo wszystko każdemu należą się słowa pochwały. Nie ma publiczności w Performance Center, ale kiedy jesteś na ringu, to nie możesz o tym myśleć. Jestem dumny z naszych wykonawców, którzy są dobrze radzą z tym problemem.

ZOBACZ TAKŻE >>>> Kim jest tajemniczy wrestler ze SmackDown? – SPOILERY

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo Matt Camp wypowiedział się na temat kontuzjowanych gwiazd WWE NXT.

* Tony Nese nabawił się kontuzji przedramienia, przez co musiał uznać wyższość swojego rywala. Camp wyjawił, że w przyszłym tygodniu rywalem Nese będzie Drake Maverick. WWE ma nadzieję, iż wrestler zdoła się wykurować do tego czasu i będzie w stu procentach sprawy oraz gotowy.

* NXT North American Champion Keith Lee został brutalnie zaatakowany przez Damiana Priesta podczas ostatniego odcinka WWE NXT. Camp zauważył, że sytuacja zdrowotna mistrza jest monitorowana przez służby medyczne i najprawdopodobniej powróci w najbliższym czasie. W przyszłym tygodniu Lee ma bronić tytułu mistrzowskiego w starciu z Priestem.

» Federacja Ring of Honor poinformowała o organizacji nowego projektu o nazwie „ROHStrong”. Będzie to podcast, którego premiera planowana jest na poniedziałek 27 kwietnia. Pierwszym gościem podcastu będzie „The Villain” Marty Scurll. Wrestler otwarcie opowie o swojej roli na backstage’u w Ring of Honor. Godpodarzem podcastu został Kevin Eck, były członek zespołu kreatywnego WWE oraz redaktor magazynu WCW.