Uwaga na Spoilery! Drew McIntyre będzie twarzą WWE – twierdzi Triple H, Kto został pretendentem do NXT North Title?, Kim jest 4 członek Nightmare Collective?

» WWE COO Triple H udzielił wywiadu dla Sportskeeda, w którym wypowiedział się na temat potencjału WWE RAW Superstar Drew McIntyre:

„Myślę, że może on być twarzą UK. Drew miał niesamowitą przygodę z wrestlingiem, gdyż zaczął w tak młodym wieku, wciąż jest bardzo młody i zaczyna odpowiednio funkcjonować, jako wykonawca. Powiedziałem mu, że nie ma ona żadnych granic. Po odejściu przebył bardzo udaną drogę po scenie niezależnej, oczyścił się i uświadomił sobie, co musi zrobić, aby polepszyć swoją postać. Jest niewiarygodnie pracowitą osobą. On chce być najlepszym wrestlerem na świecie, a jeśli masz takie podejście i odpowiednią etykę pracy, to wszystko jest możliwe”.

» Podczas ostatniego odcinka WWE NXT TV, Keith Lee pokonał Camerona Grimesa, Dominika Dijakovica i Damiena Priesta w Fatal Four Way Matchu, dzięki czemu zdobył miano pretendenta do walki z WWE NXT North American Championem Roderickiem Strongiem. Walkę z udziałem tej dwójki obejrzymy 22 stycznia podczas odcinka telewizyjnego WWE NXT, który możecie obejrzeć na USA Network:

» Podczas ostatniego odcinka AEW TV, Brandi Rhodes zaprezentowała czwartego członka Nightmare Collective. Tą osobą okazał się być Luther, który z za pleców zaatakował Kris Statlander. Tak więc pretendentka nie wygrała z Riho i nie zdobyła AEW Women’s World Championship. Po walce wrestlerki zostały zaatakowane przez Kong oraz Mel, ale na ratunek przybyli im Hikaru Shida, Sonny Kiss oraz Big Swole. Według najnowszych informacji Luther, to legenda deathmatchu walcząca dla FMW oraz IWA.