Uwaga na Spoilery! Adam Cole vs Tommaso Ciampa na TakeOver?, Triple H o powrocie AJ Lee do ringu WWE, Wydarzenia przed NXT TV

» Wygląda na to, że 16 lutego podczas wydarzenia WWE NXT TakeOver: Portland odbędzie się starcie z udziałem Tommaso Ciampy i WWE NXT Championa Adama Cole’a. Jak widać na poniżej zamieszczonym materiale wideo, zaprezentowany został Tommaso Ciampa mówiący, że jego celem jest zdobycie mistrzostwa WWE NXT, więc potrzebuje jeszcze jednego title shota od Cole’a:

» “The Game” Triple H w rozmowie dla Metro.co.uk wypowiedział się na temat potencjalnego powrotu AJ Lee do ringu WWE:

“Gdyby to było odpowiednie dla niej, dla firmy, dla wszystkich zaangażowanych osób, to chciałbym aby powrócili. Nie sądzę, aby kiedykolwiek tylko jedna osoba miała prawo decydującego głosu. Ona ma niesamowity talent, twierdziłem tak od samego początku, ale biznes to coś więcej niż tylko utalentowani sportowcy. Z pewnością każdy z Was słyszał słynne powiedzenie Vince’a, które brzmi następująco: Nigdy nie mów nigdy. Wielokrotnie sprawdzało się, ale raczej nie w tym przypadku”.

» Przed rozpoczęciem najnowszego odcinka WWE NXT TV w Full Sail University odbyły się dwa dark matche. W pierwszym z nich Santana Garrett (dobrze znana na scenie niezależnej) pokonała Hartwell. W drugim dark matchu, gwiazda WWE NXT Mansoor (Każdy pamięta go z występów w Arabii Saudyjskiej) pokonał Brendana Vinka (gwiazdę australijskiej sceny wrestlingiwej, którego trenerem był Damien Slater).