Wyniki tapingów NXT na marzec i kwiecień 2019 r, Karta TakeOver: NY

Dzisiaj w nocy w Full Sail University odbyły się kolejne tapingi telewizyjne NXT. Materiał uzyskany podczas nagrań emitowany będzie na WWE Network aż do samej WrestleManii 35 i poprzedzającego ją TakeOver: New York.

Jeśli chcecie wiedzieć, co będzie się działo przez najbliższy miesiąc u żółtego rosteru – zapraszam do czytania (i uważajcie na otwarte spoilery!).

20.03:
– Triple H ogłosił, że z powodu kontuzji Tommaso Ciampy główny pas NXT zostaje zwakowany, Johnny Gargano pozostaje pretendentem do złota rozwojówki, a przeciwnik, z którym zmierzy się o tytuł w 2 out of 3 Fall Matchu na TakeOver: New York, zostanie wyłonięty w walce wieczoru. Zawalczą w niej Ricochet, Aleister Black, Adam Cole, Matt Riddle i Mistrz Ameryki Północnej -Velveteen Dream.
– Punishment Martinez pok. Riddicka Mossa.
– Humberto Carillo pok. Alberta Hardiego Jr (ACH)
– Adam Cole pok. Ricocheta, Aleistera Blacka, Matta Riddle’a i Velveteen Dreama w Fatal 5 Wayu o miano pretendenta do głównego mistrzostwa NXT. Po walce The Forgotten Sons zaatakowali Ricocheta i Aleistera Blacka

27.03:
– Mistrzowie Drużynowi NXT – War Raiders – pok. dwójkę lokalnych talentów
– War Raiders pok. Adriana Jaoude’a i Cezara Bononiego
– Jaxson Ryker pok. Oneya Lorcana
– Bianca Belair i Kairi Sane nie rozstrzygnęły swojej walki, po tym jak Mistrzyni Kobiet NXT Shayna Baszler, Jessamyn Duke i Marina Shafir zainterweniowały w pojedynku. Na pomoc Biance i Kairi przybyła Io Shirai, która pomogła zaatakowanej dwójce wyczyścić ring
– Raul Mendoza pok. Brennana Williamsa

03.04:
– Walka Vanessy Borne i Aliyah z Kacy Catanzaro i Lacey Lane zakończyła się po interwencji Four Horsewomen UFC, które zaatakowały Kacy i Lacey pozostałe w ringu
– Matt Riddle pok. Konę Reevesa. Velveteen Dream gościnnie komentujący starcie oznajmił, że na TakeOver będzie bronił swojego pasa przeciwko Riddle’owi.
– Ricochet i Aleister Black pok. The Forgotten Sons, tym samym wygrywając tegoroczną edycję Dusty Rhodes Classic i zyskując miano pretendentów do tytułów drużynowych na TakeOver: NY.

Ostateczna karta TakeOver: New York:
War Raiders (c.) vs Aleister Black & Ricochet (NXT Tag Team Championship Match)
Pete Dunne (c.) vs Walter (WWE United Kingdom Championship Match)
Shayna Baszler (c.) vs Io Shirai vs Bianca Belair vs Kairi Sane (NXT Women’s Championship Match)
Velveteen Dream (c.) vs Matt Riddle (NXT North American Championship Match)
Johnny Gargano vs Adam Cole (2 out of 3 Fall Match o zwakowany NXT Championship)