Wyniki tapingów telewizyjnych NXT – sierpień/wrzesień 2019

Wczoraj w nocy odbyły się kolejne tapingi telewizyjne NXT, podczas których nagrano tygodniówki na drugą część sierpnia i pierwszą część września. Jeśli chcecie zapoznać się z wydarzeniami, które nas czekają – zachęcam do czytania. Jeśli nie – UWAŻAJCIE NA OTWARTE SPOILERY!!

21.08:

* Galę otworzyli członkowie Undisputed Ery. Główny mistrz rosteru Adam Cole powiedział, że zrobił wszystko, co zapowiadał, i że jest najlepszym championem w historii. Roderick Strong przyznał, że UE powinni posiadać wszystkie dostępne tytuły i że został oszukany. Według niego koniec reignu Velveteen Dreama jest tylko kwestią czasu. Kyle O’Reilly powiedział, że żeby wygrać walkę drużynową, trzeba przypiąć właściwą osobę. Pokazano video, w którym Bobby Fish wykonał zmianę w końcówce walki o pasy na ostatnim TakeOver. Fish domagał się tego, żeby GM NXT William Regal wyszedł do ringu. Cole zauważył, że jego stajnia jest dwa kroki od wypełnienia Niekwestionowanego Proroctwa. Cała czwórka opuściła ring i wyszła na rampę. Ze strony stage’u pojawił się Jordan Myles, który po wymianie zdań z Cole’em wręczył mu kontrakt przysługujący po wygranej w Breakout Tournamencie.

* Damian Priest pokonał Mansoora.

* Mia Yim pokonała Vanessę Borne. Po walce do ringu zmierzyła Mistrzyni Kobiet NXT Shayna Baszler. Shayna doceniła poczynania ringowe Mii. Przyznała, że nie musi stać z Baszler po przeciwnych stronach. Dołączyły do niej Marina Shafir i Jessamyn Duke, które otoczyły ring. Baszler zaproponowała Yim, żeby Koreanka dołączyła do nich. Mia nie przystała na tę propozycję i zaatakowała Marinę. Została jednak znokautowana przez resztę Horsewomen.

* Killian Dain pokonał Matta Riddle’a. Po walce Riddle dogonił Daina przy rampie i zaatakował go. Killian odparł jednak atak i zakończył galę, wykonując na Matcie Running Sentona na drabinę.

28.08

* Io Shirai pokonała Cami Fields po squashu. Po walce Japonka sięgnęła po kij do kendo. Przegoniła ją Candice LeRae, która zabrała jej kija.

* Dominik Dijaković pokonał Keitha Lee

* Do ringu wyszła Mistrzyni NXT Shayna Baszler. Zanim wydusiła jednak choć jedno słowo, przerwała jej debiutująca w rosterze Rhea Ripley. Rhea powiedziała, że doskonale wie, co Shayna powie – powie, że pokonała tutaj każdego. W niewybrednych słowach zauważyła, że nie pokonała jeszcze Ripley.

04.08

* Breezango pokonali Chase’a Parkera i Matta Martela znanych jako Team 3.0.

* Bianca Belair pokonała Taynarę Conti.

* Mistrz NXT Adam Cole pokonał Jordana Mylesa. Myles wykorzystał swój kontrakt z NXT Breakout Tournamentu. Tym samym Cole zachował pas i odprawił kolejnego rywala.

11:08

* Damian Priest pokonał Boę.

* Johnny Gargano pojawił się w ringu. Zaczął swoje typowe promo “We Are NXT”, po czym powiedział, że podjął już decyzję. Zanim jednak podzielił się z nią fanami, przerwał mu Shane Thorne. Thorne stwierdził, iż nie będzie marnował już czasu. Dodał, że w końcu dostanie swoją szansę, ale we właściwym dla siebie czasie. W kierunku Gargano rzucił, żeby ten zabrał swoje manatki, bo to miejsce i tak będzie takie samo bez niego. Gargano zaczął wycofywać się z ringu, ale odparł, że nigdzie nie idzie, a następnie kopnął Thorne’a. Segment zakończył, unosząc palce ku górze i robiąc nimi znak “4 Life”.

* Mistrz NXT Północnej Ameryki Velveteen Dream pokonał Konę Reevesa. Po walce na titantronie pojawił się Roderick Strong. Strong zapytał Dreama, czy ten jest gotowy na doświadczenie Roddy’ego i czy teraz zyskał jego uwagę.

* Pete Dunne pokonał Angela Garzę.

* Cameron Grimes pokonał Raula Mendozę.

* Mistrzyni kobiet NXT Shayna Baszler pokonała Rhea Ripley przez dyskwalifikację. W końcówce walki w okolicach ringu zjawiły się Marina Shafir i Jessamyn Duke. Sytuację wykorzystała Shayna, która chwyciła krzesło. Rhea odparła atak i zdzieliła niedozwolonym przedmiotem mistrzynię. Po pojedynku Ripley usiadła na krześle i rzuciła wyzwanie Shaynie, trzymając własność byłej fighterki UFC w górze.

* Kyle O’Reilly i Bobby Fish pokonali Street Profits w walce o Mistrzostwa Drużynowe NXT. Nowi mistrzowie zakończyli tapingi, pozując z Adamem Cole’em i Roderickiem Strongiem na stage’u.