Konfrontacja Charlotte Flair z Mią Yim, Co wiemy po Dynamite?, Ważny występ byłej gwiazdy TNA w NXT, Kontuzja Keitha Lee

» Podczas najbliższego odcinka WWE NXT, który zostanie wyemitowany w USA Network zobaczymy takie konfrontacje jak:

NXT Women’s Champion Charlotte Flair zmierzy się z Mią Yim w non-title matchu,
NXT North American Champion Keith Lee zmierzy się z Damianem Priestem.

W tym tygodniu w telewizji podczas NXT, Charlotte ponownie skonfrontowała się z Yim. Mistrzyni chciała jej zaoferować pierwszy pojedynek w NXT, po zdobyciu pasa na WrestleManii 36. Taka sytuacja miała miejsce podczas największego kwietniowego wydarzenia w świecie wrestlingu. Charlotte pokonała Ripley i zdobyła NXT Women’s Championship.

» Tej samej nocy otrzymaliśmy materiał wideo z udziałem Priesta oraz Lee, który został zaatakowany podczas walki wieczoru. Ta sytuacja zmusiła mistrza do opuszczenia konfrontacji z The Undisputed Erą. W związku z tym w miejsce kontuzjowanego NXT North American Championa wszedł Dexter Lumis (dawniej Shaw) łącząc siły z The Velveteen Dreamem. Panowie pokonali Rodericka Stronga oraz NXT Championa Adama Cole’a. Istnieją spekulacje, że Dream wkrótce odbierze mistrzostwo NXT z rąk Adama, czy tak się stanie? Zobaczymy.

» Podczas najnowszego odcinka AEW Dynamite, Darby Allin pokonał Sammy’ego Guevarę, dlatego awansował do kolejnej rundy turnieju o TNT Championship. W półfinale przeciwnikiem Allina będzie Cody. Tej samej nocy Dustin Rhodes poradził sobie w konfrontacji z Kipem Sabianem, przez co nie przejdzie na emeryturę i w kolejnej rundzie czeka go starcie z Lancem Archerem.

ZOBACZ TAKŻE>>>>> WWE rezygnuje z produkcji gry WWE 2K21, Vince McMahon zapewnia więcej walk z konceptem filmowym, Chris Hemsworth zagra Hulka Hogana?

Obie konfrontacje odbędą się podczas przyszłotygodniowego odcinka Dynamite. Walka finałowa będzie miała miejsce 23 maja na Double or Nothing. Lokalizacja gali PPV wciąż jest nieznana. Zapowiada się ciekawe wydarzenia, dlatego nie możecie go przegapić!