AJ Styles o walce z The Undertakerem, Ryback komentuje segment Brodiego Lee, Keith Lee o wpływie koronawirusa

» Podczas WrestleManii 36 przeciwnikiem AJ Stylesa będzie The Undertaker. Styles pojawił się gościnnie w The Bump, gdzie wypowiedział się na temat konfrontacji z Deadmanem:

To walka uliczna. Czego się boję? On jest tylko facetem. A teraz będziemy w Boneyard Matchu, gdzie nie ma żadnych zasad i wszystko może się wydarzyć. Wygląda na, to że ma lekką przewagę, ponieważ wystąpi na swoim boisku, ale czy w rzeczywistości tak jest? Mam przyjaciół, którzy nie lubią, gdy ktoś mnie rani.

» Były WWE Superstar Ryback wypowiedział się na temat segmentów prowadzonych przez Brodiego Lee w All Elite Wrestling. W ostatnim czasie pojawiły się plotki sugerujące o niezadowoleni ze strony WWE, jednak Ryback miał o tym zupełnie inne zdanie:

Chciałbym wiedzieć, kto był zdenerwowany. Czuję, że wszyscy się z tego śmiali. To trochę niecodzienna sytuacja. Być może Stephanie McMahon zareagowała w taki sposób – What the f***? Ja osobiście uwielbiam te segmenty. Podoba mi się AEW robiąc takie okropne rzeczy. Widzę dynamikę rozwoju firmy oraz to w jaki sposób WWE traci impet. Uwielbiam oglądać zmiany, które zachodzą w profesjonalnym wrestlingu, taka ma teraz miejsce.

» WWE NXT North American Champion Keith Lee w rozmowie z Chuckiem Carrollem wypowiedział się na temat odwołania NXT TakeOver z powodu koronawirusa:

Oczywiście jestem podekscytowany triple threat matchem. Na samą myśl o tym, że mogę bronić tytułu mistrzowskiego, niezależnie od tego w jakich okolicznościach aż się raduję. Niestety przechodzimy ciężko okres, ale myśl o wkroczeniu na ring z dwoma super gwiazdami, takimi jak Dominik Dijakovic i Damian Priest jest podniecająca. Jestem gotowy, aby to zrobić w jak najlepszy sposób i nadal dawać ludziom, to czego oczekują.