TNA LockDown 2005 w całości na YouTube, Chavo Guerrero komentuje powrót Del Rio do WWE, Brodie Lee o debiucie w AEW

» Federacja Impact Wrestling na swoim oficjalnym kanale na YouTubie zamieściła materiał wideo z PPV LockDown 2005. Podczas tej gali obecny wrestler WWE AJ Styles zmierzył się z Abyssem w Six Sides of Steel Matchu. Niestety w wyniku panującej epidemii koronawirusa, Impact Wrestling musiało odwołać LockDown 2020.

» W ostatnim czasie Alberto Del Rio wyjawił, że prowadzi zaawansowane rozmowy z WWE odnośnie powrotu do firmy. W związku z tym, Chavo Guerrero wypowiedział się na temat swojego bliskiego przyjaciela:

Podobna sytuacja miała miejsce jeśli spojrzymy na Kevina Nasha, Scotta Halla, czy Hulka Hogana. Ci ludzie, którzy opuścili WWE przenieśli się do konkurencji. Jednak po pewnym czasie te same osoby powróciły do WWE, więc w naszej branży nie można mówić, że coś się nie wydarzy. Jednej rzeczy, której nauczyłem się od Vince’a McMahona, to odkładanie spraw osobistych na bok, kiedy chodzi o biznes. Biznes, to po prostu biznes. Kiedy WWE pozwala Ci odejść, to nie chodzi o osobiste porachunki, to po prostu biznes. Czy wróci? Być może.

» Podczas najnowszego odcinka All Elite Wrestling Dynamite w federacji zadebiutował były wrestler WWE, Brodie Lee, który za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na ten temat:

Dziwne, że przywitaliście wilka w krainie pełnej jagniąt.