Kolejne informacje odnośnie tapingów WWE – Co z WrestleManią 36?

We wczorajszych newsach informowaliśmy Was o tapingach najbliższych gal, które odbędą się w WWE Performance Center. Harmonogram rozpocznie się od nagrania najbliższego i kolejnego odcinka SmackDown. Niedziela zaś poświęcona będzie odcinkom NXT. W poniedziałek i wtorek nagrane zostaną z kolei epizody RAW. Najprawdopodobniej zatem, najbliższe RAW odbędzie się jeszcze na żywo, ale we wtorek WWE zorganizuje tapingi dla show emitowanego 30 marca. Na środę i czwartek zaplanowano natomiast tapingi… WrestleManii 36.

W związku z panującą pandemią koronawirusa wszyscy w WWE pracują tak ciężko, jak to możliwe, aby upewnić się, że wszystkie treści wraz z WrestleManią zostaną odpowiednio zmontowane, tak aby zadowoliły one fanów wrestlingu.

Poniżej przedstawiamy zaktualizowany harmonogram tapingów:

Niedziela – taping WWE NXT
Poniedziałek – Emisja RAW na żywo
Wtorek – Tapingi dwóch odcinków RAW (na 30 marca i 6 kwietnia)
Środa i Czwartek – tapingi WrestleManii 36

Luty 2020 rok. Oficjele WWE są w trakcie organizowania walki pomiędzy Johnem Ceną, a Eliasem. Niespodziewanie miesiąc później plany uległy zmianie i rywalem Lidera Cenation będzie Bray Wyatt. Były lider The Wyatt Family miał bronić WWE Universal Championship w starciu z Romanem Reignsem, ale jak wiadomo mistrzem Universal jest Bill Goldberg i to właśnie WWE Hall of Famer będzie rywalem Big Doga na WrestleManii.

Dave Meltzer w Wrestling Observer Radio wyjawił, że na WrestleManii ma odbyć się starcie Otiza z Dolphem Zigglerem. Natomiast potyczka Becky Lynch z Shayną Baszler jest jednym z niewielu pojedynków, które nie zostały zmienione względem tego, co planowano na początku 2020 roku.

W lutym prezes WWE Vince McMahon chciał nawiązać współpracę z ESPN i zezwolić im na transmisję WrestleManii 36, ale obie strony się nie dogadały, ponieważ Vince chciał, aby jego produkt otrzymał większe korzyści niż UFC. W tym tygodniu ESPN poinformowało o rozpoczęciu transmisji dawnych wydarzeń z udziałem gwiazd WWE, w związku z czym fani wrestlingu mogą obejrzeć WrestleManię 30 o godzinie 19:00 czasu polskiego na ESPN.