Czy The Revival odejdą z WWE? – Więcej informacji, Szczera prawda Eliasa o Johnie Cenie, Niezadowolenie WWE z segmentu Becky Lynch

» W poniedziałek The Revival poprosili o zwolnienie z federacji World Wrestling Entertainment. Dave Meltzer w Wrestling Observer Radio wyjawił, że takie działanie ma na celu nakłonienie oficjeli WWE do większego pushu dla Scotta i Dasha:

“Po meczu z Lucha House Party, The Revival powiedzieli, że chcą odejść z WWE. Ludzie w firmie, z którymi rozmawiałem zachowali się trochę podobnie. Jestem trochę sceptycznie nastawiony do odejścia The Revival z WWE. Niestety Scott i Dash nie otrzymali zgody na rozwiązanie kontraktów za porozumieniem stron, więc dla mnie jest to trochę, jak przetrzymywanie zakładników. Czas pokaże, co będzie z nimi. Faceci, którzy wyrażają swoje niezadowolenie są wyrzucani. Nie wydaje mi się, aby Revival chcieli na prawdę odejść z WWE i myślę, że jest to ich zagrywka tylko po, to aby otrzymać solidny push”.

» WWE Superstar Elias wypowiedział się na temat 16-krotnego mistrza WWE Johna Ceny, który według niego był ciernień w karierze:

“John Cena był cierniem w mojej karierze, niemalże od samego początku. Wygląda na to, że każde wielkie wydarzenie, cokolwiek by to nie było, utrudniało moje życie – powiedział Elias. To prawdopodobnie sprowadza się do zazdrości. W naszej karierze występuje wiele podobieństw: muzyka, tłum – reakcje i takie rzeczy. Ale różnica polega na naszej mentalności. On mówi – Never Give Up, moją mentalnością jest – Walk with Elias. To po prostu dwie ścierające się filozofie”.

» Podczas wtorkowego odcinka WWE SmackDown Live byliśmy świadkami segmentu z udziałem Becky Lynch, która wypowiedziała się na temat swojej konfrontacji z Asuką na gali PPV Royal Rumble.

Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio wyjawił, że niektóre osoby z WWE wyraziły swoje niezadowolenie:

“Myślałem, że początek wywiadu z Becky Lynch był okropny. Myślałem, że ona tam jest i robi wszystko, co jest złe. Na szczęście zrobiło się lepiej. Dzięki Bogu nie byłem w tym sam. Wiele osób z WWE myślało tak samo”.