Sasha Banks o oświadczeniu Paige na SmackDown, Była GM nieobecna na SmackDown, Dana Brooke komentuje WrestleManie 36

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy reakcję WWE SmackDown Women Sashy Banks na oświadczenie Paige o nadchodzącym Six-Pack Elimination Challenge, którego będziemy świadkami podczas WrestleManii 36. Na szali zostanie postawiony SmackDown Women’s Title, który aktualnie znajduje się w posiadaniu Bayley. W pojedynku oprócz Bayley i Sashy wystąpią także: Tamina Snuka, Dana Brooke, Naomi oraz Lacey Evans:

Oglądałaś? Widziałaś to? Chodzi o , to że muszę pójść po mój sprzęt – numer jeden. Muszę spiąć włosy, muszę zrobić paznokcie. Muszę pójść po mojego psa, bo się spóźniam. Zostaw mnie w spokoju, nienawidzę Paige! Nienawidzę jej! Kocham Bayley!

» Jeżeli chodzi o Paige, to nie była obecna na SmackDown podczas segmentów z udziałem Sashy Banks oraz Bayley. Materiał wideo z udziałem byłej GM SmackDown został nagrany w Kalifornii, a następnie odpowiednio zredagowany i wmontowany do odcinka.

» Podczas piątkowego odcinka SmackDown dowiedzieliśmy się, że na WrestleManii 36 odbędzie się starcie z udziałem Bayley, Sashy Banks, Taminy Snuki, Dany Brooke, Naomi oraz Lacey Evans, a na szali zostanie postawiony SmackDown Women’s Championship.

Jedna z uczestniczek walki, a dokładniej Dana Brooke za pośrednictwem Twittera skomentowała nadchodzące wyzwanie:

Hahaha @itsmebayley, kto się teraz śmieje….Przez całą karierę ciężko pracuję i czekałam na ten moment. Śmiej się MISTRZU… Do zobaczenia #wrestlemania Czuję się świetnie pisząc, to.