Daniel Bryan i Rowan o zmianie wyglądu SmackDown Tag Team Titles, Mąż Sashy Banks dementuje plotki, The Briscoe Brothers rzucają wyzwanie The Usos

» Podczas wtorkowego odcinka WWE SmackDown, Daniel Bryan oraz Rowan pokonali The Usos, dzięki czemu zostali nowymi SmackDown Tag Team Champions. Tytuły drużynowe nie należały do nikogo, ponieważ The Hardy Boyz musieli je oddać ze względu na kontuzję Jeffa Hardy’ego, który będzie pauzował od sześciu do dziewięciu miesięcy. Daniel Bryan wypowiedział się na temat wyglądu pasów tag teamowych SmackDown:

„Czy to żart? Czy to żart? W dywizji tag teamowej jest wiele śmiesznych rzeczy, ale chciałbym je zmienić. Jeśli ktoś mówi o żartach lub dowcipach jeśli chodzi o dywizję tag teamową, to wystarczy spojrzeć na The Usos. Co oni zrobili na RAW w poniedziałek? A co z Heavy Machinery? A co z The New Day? Wiecie wszyscy mówią o rewolucji w dywizji kobiet oraz main evencie WrestleManii. Czy wiecie o tym, że walka z udziałem drużyn nigdy nie była brana pod uwagę jako walka wieczoru? Dlatego, że przez lata dywizja tag teamowa była prowadzona przez jokerów takich jak: The New Day, The Usos, czy The Hardy Boyz. Nie jesteśmy zwykłymi mistrzami tag teamowymi. Mamy własne zasady i nie zamierzamy robić tego, co powiedzą The McMahons. Zamierzamy stworzyć rewolucję, a The New Day nigdy nie mieli zadatków, aby wyciągnąć coś z naszej dywizji drużynowej, podobnie jak The Usos. Nie jesteśmy zadowoleni z tego, co musimy zrobić, ale będziemy najlepszym tag teamem wszechczasów. Zamierzamy wystąpić na przyszłorocznej WrestleManii jako SmackDown Tag Team Champions i nikt nie zatrzyma The Planet’s Tag Team Champions”.

» Mąż Sashy Banks, czyli Mikaze, który od wielu lat występuje na scenie niezależnej za pośrednictwem Twittera postanowił skomentować plotki dotyczące swojej żony, ponieważ ta rzekomo miała się wściec podczas weekendu z WrestleManią 35:

„Nigdy nie doszło do tego. Sasha nie dała upustu swojej złości”.

Wrestlerka podobno próbowała opuścić WrestleManię 35 w związku z decyzją o utracie tytułów WWE Women’s Tag Team Championship w konfrontacji z The IIconics. Aktualnie przebywa w domu, a jej przyszłość wisi na włosku ze względu na pewne problemy.

Mikaze za pośrednictwem Instagrama zamieścił zdjęcie swojej żony z kilkoma poradami, które wyglądają na odniesienie do jej trwającego sporu z firmą:

„Utrzymuj spokój. Bez względu na to, co robisz, zawsze znajdą sposób aby uzasadnić swoją pogardę. Niech twoje milczenie będzie głośne. #wcw @sashabankswwe”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Keep steady. No matter what you do, they’ll always find a way to justify their disdain. Let your silence speak volumes. #wcw @sashabankswwe

Post udostępniony przez Sarath Ton (@iammikaze)

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo Mark i Jay Briscoe wypowiedzieli się na temat wyzwania, jakie rzucili The Usos podczas Weekendu z WrestleManią:

„W tym momencie chcemy stoczyć wielki pojedynek – powiedział Jay zapytany, o to co teraz, kiedy podbili dywizję tag teamową ROH. A żeby tak się stało, potrzebujemy wielkich zespołów, z którymi będziemy mogli się zmagać. Więc… The Usos, co jest dobre? Czy wasi ludzie zadzwonią do naszych? Możemy, to zrobić. Możemy sprawić, że to się uda, możemy to rozwiązać – dodał Mark”.

Bracia The Usos jeszcze nie zareagowali na wyzwanie.