Tyson Kidd o roli producenta w WWE, Brock Lesnar najlepszym wrestlerem na świecie – WALTER, Kazuchika Okada opowiada o tęsknocie za wrestlingiem

» Były wrestler WWE, Tyson Kidd wypowiedział się na temat emocji związanych z pracą producenta:

Nie wiem, czy to z powodu mojego wieku, ale stałem się bardziej emocjonalną osobą. Więc jeśli widzę coś, co nazywam pięknem, to nie stronię od łez. Z Sethem Rollinsem oglądałem powtórkę pojedynku Becky Lynch z Natalią na SummerSlam. I siedziałem obok niego ze łzami w oczach. Czułem się spełniony w roli producenta. Czuję się bardzo dobrze, kiedy jestem częścią produktu. Przez dwa lata, kiedy mnie nie było, starałem się powrócić do pełnej sprawności. Zanim wróciłem do WWE, czułem się odizolowany od świata i myślałem, że jestem zdany samemu sobie. Wróciłem wśród moich rówieśników oraz innych producentów, którzy bardzo mi pomogli. Więc fajnie jest móc robić, to samo co kiedyś. Chcę dodać jeszcze jedną rzecz od siebie. Dawajcie z siebie wszystko, ponieważ ja tego nie mogę zrobić.

» WWE UK Superstar WALTER wyjawił, kto według niego jest najlepszym wrestlerem na świecie:

Nie można udzielić prostej odpowiedzi na, to pytanie. Wrestling nie jest sportem wyczynowym, więc mają wiele wspólnego z osobistym gustem. Dla mnie Brock Lesnar stoi na szczycie łańcucha pokarmowego. Jest najbardziej utytułowanym i najlepszym wrestlerem na świecie. Odnosi największe sukcesy finansowe i nie musi tak dużo pracować, jak pozostali. Nie pojawia się często w telewizji, nie ma go zbyt wiele. Jest bardzo mądrym facetem i według mnie jest numerem 1.

Kazuchika Okada udzielił wywiadu dla njpw1972.com, w którym wypowiedział się na temat anulowania wszystkich wydarzeń wrestlingowych z powodu panującej pandemii koronawirusa:

Oczywiste jest, to że tęsknię za wrestlingiem. Chcę walczyć! Może, to trochę dziwnie zabrzmi, ale nie mogę bez ringu. Nie tylko my musieliśmy anulować wszystkie wydarzenia. To dotknęło także baseball, piłkę nożną i inne większe wydarzenia. W obecnej sytuacji musimy odłożyć wszystko na bok i nie możemy na, to nic poradzić. Nie możemy iść dalej, nawet jeżeli społeczeństwo wydaje się być zdrowe. Jeżeli jeden z naszych wrestlerów zostanie zarażony, to cała szatnia może później mieć objawy wirusa. Musimy być gotowi, na to kiedy będziemy mogli wrócić, a wtedy pokażemy prawdziwą moc.