Billy Gunn opowiada o współpracy z The Rockiem, Kolejne przesłanie Becky Lynch, Ember Moon streamuje na Twitchu

Billy Gunn wypowiedział się na temat współpracy z The Rockiem, Stevem Austinem oraz Owenem Hartem:

Z Dwaynem zawsze łatwo się pracowało. Posiada osobowość większą niż mądrość życiową, a Owens jest po prostu Hartem. Czy muszę powiedzieć coś więcej? W tym czasie Ci faceci byli wielkimi osobowościami. To niesamowite, że mogłem być z The Rockiem, osobą elektryzującą tłumy w jednym ringu. Oni się nigdy nie zestarzeje. Za każdym razem, kiedy pojawiam się ze Stevem Austinem, The Rockiem, czy innymi facetami to reakcja fanów jest taka sama. Ta energia jest niesamowita, ludzie szaleją, puszki pękają.

» WWE RAW Women’s Champion Becky Lynch za pośrednictwem Twittera wysłała pewną wiadomość w kierunku swojej rywalki Shayny Baszler, z którą zmierzy się podczas WrestleManii 36.
Wrestlerka z Europy stwierdziła, że to ona jest powodem, dla którego ludzie rozmawiają o WrestleManii:

Ciężarówka, Helikopter, rowery na pedały, po prostu cieszę się, że otrzymałam możliwość występu w telewizji, ponieważ jestem benzyną, a mecz będzie stworzony przez ludzi, my dbamy o naszą walkę.

» Była mistrzyni kobiet WWE NXT, Ember Moon za pośrednictwem Twittera opublikowała wiadomość zachęcającą do oglądania jej live streamów na Twitchu. Kontuzjowana wrestlerka WWE (Achilles) w tym trudnym okresie spowodowanym pandemią koronawirusa chce w jakiś sposób umilić sobie oraz fanom życie, w związku z czym postanowiła prowadzić transmisje na żywo wyłącznie na Twitchu.