Uwaga na Spoilery! Szczegóły dotyczące debiutów gwiazd podczas AEW, Informacje odnośnie segmentów podczas WWE NXT TV, Zmiana daty live eventu WWE w MSG

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was o debiucie byłych wrestlerów WWE podczas wczorajszego odcinka AEW Dynamite emitowanego na TNT. Jako lider The Dark Order zadebiutował Brodie Lee (Luke Harper). Pierwotnie oficjele AEW rozważali wprowadzenie Matta Hardy’ego jako lidera Dark Order, ale zważywszy na miejsce, w którym odbywało się show, czyli Rochester (rodzinne miasto Luke’a) zdecydowano się na Brodiego. Niestety federacja AEW została zmuszona do przeniesienia programu telewizyjnego do Jacksonville z powodu pandemii koronawirusa. Jeżeli chodzi o Matta, to zastąpi on Nicka Jacksona w Blood & Guts Matchu pomiędzy członkami The Inner Circle i The Elite. Nick wraz ze swoją żoną spodziewają się trzeciego dziecka, w związku z czym wrestler otrzymał kilka dodatkowych wolnych dni.

Poniżej przedstawiamy materiały wideo z wyżej wspomnianych wydarzeń:

» Podczas najnowszego odcinka WWE NXT TV byliśmy świadkami starcia/segmentu z udziałem Tommaso Ciampy i Johnny’ego Gargano, a NXT Women’s Champion Rhea Ripley wygłosiła materiał promujący swoją walkę z Charlotte Flair podczas WrestleManii 36. Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio wyjawił, że wywiady z Ciampą oraz Gargano zostały nagrane we wtorek. Gospodarzami show byli WWE COO Triple H oraz Tom Phillips.

» Madison Square Garden za pośrednictwem Twittera poinformowało, że wydarzenie, które miało odbyć się 22 marca zostało przeniesione i ponownie zaplanowane na 27 czerwca. Ta zmiana została dokonana z powodu pandemii koronawirusa.

„Wydarzenia WWE Live zaplanowane na niedzielę 22 marca w Madison Square Garden zostało przeniesione i przełożone na sobotę, 27 czerwca. Wszystkie osoby, które zakupiły bilety otrzymają nowe ze zmienioną datą”.

Na obecną chwilę nie wiadomo, czy członkowie DX pojawią się na live evencie.