Chris Jericho o wojnie między AEW & WWE, Finn Balor komentuje swój powrót do WWE NXT, Tony Khan odnośnie powiązania Moxley’a z WWE

» AEW World Champion Chris Jericho udzielił krótkiego wywiadu dla Complex Sports, w którym wypowiedział się na temat wojny pomiędzy WWE, a AEW:

„Rozpoczęło to WWE. Wszystko, co zrobili było reakcją na nasze działania. Nie toczymy wojny z nikim oprócz nas samych… liczy się tylko nasz program. Oni troszkę rozpoczęli tę wojnę i już pierwszej nocy zostali zniszczeni. Wielka sprawa, to był nasz pierwszy pokaz/debiut, a oni powiedzieli, że to maraton, a nie jednodniowy sprint. Kto powiedział, że to sprint na jedną noc? Dla nas to nie jest wojna. Teraz zamierzamy skopać komuś tyłek”.

Y2J będzie bronił tytułu mistrzowskiego w starciu z Codym podczas AEW Full Gear, czyli show, które odbędzie się 9 listopada w Baltimore.

» Podczas najnowszego odcinka WWE NXT oficjalnie do trzeciego rosteru WWE dołączył Finn Balor, który zmierzył się z WWE NXT Championem Adamem Colem. Finn po walce oświadczył, że na dobre powrócił do WWE NXT, tak więc można stwierdził, że jego postać będzie kreowana w odpowiedni sposób, jak to miało miejsce w przeszłości. Wrestler z Europy za pośrednictwem Twittera wysłał następującą wiadomość, promującą także swoją nową koszulkę, która jest dostępna w sklepie WWE:

„FINN powrócił…. to jest PRAWDZIWE #wwenxt”.

» Prezes AEW Tony Khan wypowiedział się na temat ubezpieczenie zdrowotnego, jakie otrzymuje Jon Moxley:

„Jon Moxley faktycznie otrzymuje opiekę zdrowotną od WWE, ale ma dzięki swojej żonie (Renee Young), która jest tam zatrudniona w pełnym wymiarze czasowym. Natomiast Kenny Omega otrzymuje opiekę zdrowotną u nas i jest zatrudniony w pełnym wymiarze czasowym, podobnie jak wiele osób. On jest częścią mojego biura, więc musi pracować na pełny etat. Są także takie osoby, jak Britt Baker, która na co dzień pracuje na pełny etat jako dentystka, ale w miarę regularnie będzie uczestniczyć w naszych programach”.