Edge gotowy do powrotu na ring?, Steve Austin chętny do walki w ringu WWE – Arabia Saudyjska?, Co czeka nas w WWE Now Live przed SmackDown?

» W zeszłym tygodniu pojawiła się informacja dotycząca Edge’a, który zdecydował się na opuszczenie podcastu prowadzonego razem z Christianem, z powodów rodzinnym. Ogłoszenie to wywołało sporo spekulacji, zwłaszcza kiedy po raz pierwszy od ośmiu lat mogliśmy zobaczyć WWE Hall of Famera w ringu wykonującego speara na Eliasie (SummerSlam). W tym miesiącu, to jest 31 października WWE powróci do Arabii Saudyjskiej, a emerytowany wrestler wynegocjował z WWE nową umowę, która uniemożliwi występy Edge’owi w All Elite Wrestling. Zauważono także, że oficjele WWE przeprowadzili bardzo długą rozmowę z WWE Hall of Famerem odnośnie jego potencjalnego powrotu na ring, jednak wciąż nie wiadomo, czy oportunista został odpowiednio przygotowany. Edge w jednym z odcinków podcastu E&C Pod of Awesomeness wyjawił, że może walczyć, ale prawdopodobnie WWE mu na, to nie pozwoli:

„Szczerze mówiąc myślę, że jutro mógłbym odbyć mecz. Może i jestem w pełni sprawny, ale raczej nic z tego nie będzie. Z tego, co wiem to personel medyczny WWE nie pozwoli mi na to”.

W tym momencie nie ma słowa na temat bookingu Edge’a jeśli chodzi o jego występ podczas najbliższego eventu WWE w Arabii Saudyjskiej, ale jak wiadomo wszystko może ulec zmianie.

» WWE Hall of Famer Steve Austin, to kolejna postać, która być może powróci do ringu. W zeszłym tygodniu Steve wyjawił, że teoretycznie mógłby stoczyć jakiś pojedynek w ringu WWE mimo, iż ma 54 lata, to wciąż jest w dobrej formie:

„Przez ostatnie tygodnie regularnie pojawiałem się na odcinkach RAW. Najpierw swoją obecność zaznaczyłem na RAW Reunion w Tampie, następnie w Madison Square Garden i za każdym razem ludzie pytali mnie, czy będę mógł stoczyć jeszcze jeden pojedynek, ponieważ jestem w bardzo dobrej formie. Fizycznie byłbym w stanie stoczyć one more match. Oczywiście wiem, że istnieje ryzyko, ponieważ myślę o wielu operacjach, którym musiałem się poddać. Miałem zwężenie kręgosłupa, ale obecnie czuję się o wiele lepiej niż w przeszłości. Więc teoretycznie mógłbym to zrobić tylko potrzebuję odpowiedniej historii oraz odpowiedniego przeciwnika. Ja jestem na tak”.

» Cathy Kelley oraz Mike Rome poprowadzą na żywo dzisiejszy odcinek WWE NOW poprzedzający premierę SmackDown Live na FOX. Dołączą do nich między innymi: WWE Champion Kofi Kingston, WWE Women’s Tag Team Champions Nikki Cross i Alexa Bliss oraz The Miz. Poniżej przedstawiamy krótką zapowiedź odcinka w formie pisemnej:

„WWE Now rozpocznie się przed debiutem Friday Night SmackDown na FOX. Cathy Kelley oraz Mike Rome poprowadzą odcinek WWE NOW na żywo. Zaledwie kilka godzin przed obroną mistrzostwa WWE przeciwko Brockowi Lesnarowi, Kofi Kingston dołączy do show, aby zaprezentować się przed walką. The Miz oraz WWE Women’s Tag Team Champions Alexa Bliss i Nikki Cross także pojawią się w odcinku. Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia, które można obejrzeć na żywo przed SmackDown Live”.