Nikki Cross zamiast Alexy Bliss w Women’s MITB Ladder Matchu, The Undertaker chwali Ruseva, Jak wygląda przyszłość Tommaso Ciampy w WWE?

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że Nikki Cross zastąpi Alexę Bliss w tegorocznym Women’s Money in the Bank Ladder Matchu. Taką wiadomość podała także Cathy Kelley w poniżej zamieszczonym materiale wideo:

Tak prezentuje się aktualna karta WWE Money in the Bank 2019:

Men’s MITB Ladder Match
Sami Zayn vs. Ricochet vs. Drew McIntyre vs. Baron Corbin vs. Randy Orton vs. Ali vs. Andrade vs. WWE Intercontinental Champion Finn Balor

Women’s MITB Ladder Match
Natalya vs. Dana Brooke vs. Naomi vs. Nikki Cross vs. Mandy Rose vs. Bayley vs. Ember Moon vs. Carmella

WWE Universal Title Match
AJ Styles vs. Seth Rollins (c)

WWE Title Match
Kevin Owens vs. Kofi Kingston (c)

RAW Women’s Title Match
Lacey Evans vs. Becky Lynch (c)

SmackDown Women’s Title Match
Charlotte Flair vs. Becky Lynch (c)

WWE United States Title Match
Rey Mysterio vs. Samoa Joe (c)

WWE Cruiserweight Title Match
Ariya Daivari vs. Tony Nese (c)

Steel Cage Match
The Miz vs. Shane McMahon

Single Match
Roman Reigns vs. Elias

Kickoff Pre-show: Non-Title Match
The Usos vs. SmackDown Tag Team Champions Rowan i Daniel Bryan

» The Undertaker był pod wrażeniem występu Ruseva podczas ich Casket Matchu, który miał miejsce w zeszłym roku na Greatest Royal Rumble w Arabii Saudyjskiej. Rusev w rozmowie z Express UK skomentował współpracę z DeadManem:

“Fajnie było móc z nim współpracować. To nie tak, że posiadam listę z nazwiskami, z którymi chciałbym współpracować. Po prostu chciałbym pracować z takimi facetami, jak Triple H, czy Hulk Hogan. Ich oglądałem, kiedy dorastałem i byłem ich wielkim fanem. Taker jest wyjątkową postacią, która w branży działa od 30 lat. Taker jest legendą, ikoną, więc praca z nim i rozmowa była dla mnie niesamowitą okazją. On powiedział mi, że jestem bardzo dobry”.

» Na kanale WWE Performance Center na YouTubie pojawiła się druga część wideo z udziałem Tommaso Ciampy. W materiale wideo możemy dowiedzieć się czegoś więcej na temat jego operacji, możemy wysłuchać emocjonującą mowę w NXT w wykonaniu Triple H oraz jego rodziny. Warto przypomnieć, że wrestler poddał się operacji szyi w dniu 8 marca i pierwotnie zakładano, że jego powrót do ringu potrwa od 9 do 12 miesięcy. Były NXT Champion niedawno wrócił do treningu i wydaje się, że jest powrót będzie o wiele szybszy niż pierwotnie zakładano. W nagraniu Ciampa powiedział, że nigdy nie przejmował się swoją przyszłością, ponieważ było dla niego jasne, że niezależnie od tego, czy będzie walczył na ringu, czy nie, zawsze znajdzie się dla niego miejsce w WWE, za co jest bardzo wdzięczny firmie.