Alexa Bliss z kolejnym wstrząsem mózgu, Lio Rush usunął wszystkie wzmianki o WWE, Czy Seth Rollins i Becky Lynch otrzymają heat?

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że była mistrzyni kobiet RAW, Alexa Bliss nie otrzymała zgody na występ podczas niedzielnej gali WWE PPV Money in the Bank. Portal PWInsider.com informuje, że wrestlerka zmaga się z kolejnym wstrząsem mózgu, co z pewnością nie wpływa dobrze na jej sytuację zdrowotną. Warto przypomnieć, że Alexa po raz ostatni pojawiła się w ringu WWE na RAW, 29 kwietnia, gdzie musiała uznać wyższość Naomi. Podczas swojej kilkuletniej przygody z WWE wrestlerka zmagała się z kilkoma wstrząsami, a w ostatnim czasie musiała zrobić sobie kilku miesięczną przerwę od występów w ringu ze względu na wcześniej wymieniony uraz. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy wrestlerka będzie mogła powrócić do akcji, ale jeśli dowiemy się czegoś więcej w jej sprawie, to od razu was o tym poinformujemy. Oficjele WWE wkrótce ogłoszą, kto zastąpi Alexę Bliss w kobiecym Money in the Bank Ladder Matchu.

» W ostatnim czasie Lio Rush usunął wszystkie wzmianki o WWE ze swoich portali społecznościowych, a także wymienił swój adres mailowy odnośnie komunikacji z potencjalnymi “bookerami”. Warto przypomnieć, że Rush został wycofany z WWE TV kilka tygodni temu, a jego przyszłość wisi na włosku z powodu niezadowolenia, które wyrażał publicznie. Wrestler podobno odrzucił nową ofertę kontraktową, ponieważ chciał otrzymywać większe wynagrodzenie, gdyż twierdził, że na takie zasługuje.

» Na Twitterze doszło do interesującej wymiany zdań pomiędzy obecnym WWE Universal Championem Sethem Rollinsem, a Rusevem, po tym, jak były członek The Shield pokazał się publicznie razem z RAW & SmackDown Women’s Champion Becky Lynch. Warto zauważyć, że w 2015 roku Lana otrzymała spory heat ze strony osób pracujących na backstage’u, gdy ujawniła informację dotyczącą zaręczyn z Rusevem, przez co zakończona została fabuła z Dolphem Zigglerem i Summer Rae. Wrestler z Bułgarii napisał:

“Zastanawiam się, czy Becky i Seth wpadną w tarapaty”.

Odpowiedź Setha wyglądała następująco:

“To #RusevDay. Nie możemy mieć kłopotów w #Rusevday”.