Szczegóły dotyczące przyszłości The Undertakera w WWE, Nikki Cross dołączy do brandu RAW, Gwiazdy NXT wystąpią na eventach EVOLVE

» Współpraca The Undertakera z WWE, to bardzo interesująca sprawa, gdyż portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że Taker został ogłoszony na Starrcast II, co nie spodobało się przedstawicielom federacji WWE z prezesem na czele. Jak wiadomo wiele osób, jak i sam Taker myślał, że jego kariera zakończyła się pod koniec 2018 roku, gdzie na Crown Jewel razem z Kanem musieli uznać wyższość Triple H oraz WWE Hall of Famera Shawna Michaelsa. Następnie pojawiła się informacja o obecności Takera na Starrcast, ponieważ otrzymał takie wynagrodzenie, którego nie mógł odrzucić i kiedy sytuacja się uspokoiła, to wrestler przysiadł do rozmów na temat swojej przyszłości w WWE. Podobno The Undertaker ma powrócić do ringu w piątek 7 czerwca na evencie organizowanym w Arabii Saudyjskiej, ale jego przeciwnik jest nieznany, gdyż Elias został przeniesiony z RAW na SmackDown po przez Superstar Shake-Up.

» W ostatnim czasie pojawiły się spekulacje dotyczące przyszłości Nikki Cross. Wszystko wskazuje na, to iż dołączy ona do brandu RAW o czym wyjawiła wrestlerka, kiedy zapowiedziała swoją obecność na live eventach czerwonego brandu w St. Louis, Springfield oraz Moline. Warto przypomnieć, że wrestlerka dołączyła do głównego rosteru w grudniu 2018 roku i od tego momentu występowała zarówno na RAW, jak i SmackDown Live.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Coming to #RAWLive this weekend, come and play! Fri – #WWEStLouis Sat – #WWESpringfield Sun – #WWEMoline

Post udostępniony przez Nikki Cross (@nikkicrosswwe)

» 10 maja w Livoni odbędzie się event EVOLVE 127 podczas, którego obecny EVOLVE Champion Austin Theory zmierzy się z Adamem Colem. Na tym samym wydarzeniu Kassius Ohno połączy siły z Harlem Bravado w konfrontacji z AR Foxem oraz Leonem Ruffem. Dzień później przeciwnikiem Adama Cole’a będzie AR Fox, natomiast rywalem Ohno będzie Josh Briggs.