Beth Phoenix uczestniczką tournee RAW po Europie, Alexa Bliss wspomina swoją drogę do WWE, Eric Young komentuje przejście na RAW

» WWE Hall of Famer Beth Phoenix za pośrednictwem Twittera poinformowała, że Divas of Doom otrzymała osobiste zaproszenie na tournee RAW po Europie pytając o to, która z wrestlerek chciałaby się z nią zmierzyć?

Warto przypomnieć, że na WrestleManii 35, Beth razem z Nattie połączyły siły, ale nie udało im się zdobyć pasów tag teamowych kobiet.

» Alexa Bliss udzieliła wywiadu dla Sports Illustrated, w którym wypowiedziała się na temat swojego zdenerwowania przed debiutem w głównym rosterze WWE:

“Zrobiłam to po swojemu, ponieważ nie mogłam liczyć na pomoc. Wiedziałam, w co się pakuję, kiedy dołączyłam do WWE. Były tam dziewczyny, które przez lata występowały na scenie niezależnej, były także dziewczyny z drugiego rodu, więc nie sądziłam, że uda mi się pozostać w WWE na tak długi okres. Wiedziałam, że będę niedościgniona na SmackDown mimo, iż nie miałam okazji występu na TakeOver, nie posiadałam tytułu mistrzowskiego w NXT, ale byłam początkiem rewolucji, ponieważ przez ostatnie trzy lata bardzo ciężko pracowałam i pojawiłam się na pierwszej WrestleManii jako mistrzyni kobiet SmackDown, a na drugiej jako mistrzyni kobiet RAW. Wciąż cieszę się przygodą z WWE”.

» Eric Young za pośrednictwem Instagrama złożył pierwsze publiczne wygłoszenie dotyczące przeniesienia na Monday Night RAW podczas Superstar Shake-Up:

“Nigdy nie byłem jednym z wybranych! Moja droga nie była łatwa! Historia ZAKOŃCZY SIĘ NA SAMYM SZCZYCIE! Zrobiłem wszystko i ZROBIĘ, CO CHCĘ, KIEDY CHCĘ! Czas pokazać się światu PONOWNIE!#worldclassmaniac”.

Warto przypomnieć, że zarówno Alexander Wolfe, jak i Killian Dain za pośrednictwem portali społecznościowych poinformowali o rozpadzie The SAniTY.