The Undertaker nie wystąpi na WrestleManii 35?, Face turn Deana Ambrose’a i powrót The Shield na RAW, Priscilla Kelly w Impact Wrestling lub WWE?

» Portal “Ringside News” informuje, że legenda WWE, czyli The Undertaker nie czuje się dobrze i być może nie wystąpi na WrestleManii 35. W ostatnim czasie Taker zmagał się z  poważnymi problemami zdrowotnymi i przechodził liczne operacje, po których szybko wracał do zdrowia. Niestety sam DeadMan nie wyraża zainteresowania występem ringowym na największej gali wrestlingowej, więc być może odbędzie się jakiś krótki segment z jego udziałem.

» Podobno oficjele WWE planują face turn w wykonaniu Deana Ambrose’a, który na najbliższym odcinku Monday Night RAW ma pogodzić się z Sethem Rollinsem oraz Romanem Reignsem, dzięki czemu dojdzie do kolejnego reunionu The Shield. Ta sytuacja może mieć miejsce ze względu na wspomnianą walkę Rollinsa oraz Reignsa na FastLane o czym informowaliśmy we wcześniejszych newsach.

» Była uczestniczka turnieju WWE Mae Young Classic, czyli Priscilla Kelly za pośrednictwem swoich portali społecznościowych poinformowała, że jest wolną agentką i rozważa swoją przyszłość. Warto również zaznaczyć, że 21-letnia wrestlerka w tym roku dwukrotnie wystąpiła na wydarzeniach organizowanych przez federację Impact Wrestling i być może, to tam się zadomowi.