Usunięcie konta społecznościowego byłej legendy ECW, Mike Knox wyjawia powód utraty pushu w WWE, Jim Cornette dołączył do MLW

» Legenda ECW Sabu (Terry Brunk) ma zawieszone konto na Twitterze z powodu ciągłego nienawistnego zachowania. Skarga została złożona przeciwko Sabu już jakiś czasu temu, więc osoby zajmujące się Twitterem szybko podjęły działania i usunęły jego konto. Warto przypomnieć, że 4 kwietnia Sabu połączy siły z Rob Van Damem i zmierzą się z The Impact World Tag Team Champions The Lucha Bros na evencie Impact Wrestling’s United We Stand.

» Były WWE Superstar Mike Knox wypowiedział się na temat utraty pushu podczas pobytu w federacji:

„Praca w wrestlingu jest jak kolejka górska. Czasami ta powolna kompozycja jest jak początek każdej wspaniałej wspinaczki. Kiedy powoli podnosisz się, żeby wyjść z dna, to widzisz, że coś się dzieje. Zostałem poproszony przez kilku facetów o napisanie swojej postaci, ale w tym czasie nie miałem zbyt jasnej wizji i nie wiedziałem czego ode mnie oczekiwali. Pod względem charakteru nigdy nie udało mi się obrać odpowiedniej ścieżki, ponieważ za każdym razem moja postać była lekko modyfikowana. Uważam, że to był główny powód zatrzymania mojego pushu, a writerzy WWE nie mieli już na mnie pomysłu”.

» Podczas wczorajszych tapingów telewizyjnych MLW w Chicago zadebiutował Jim Cornette, który będzie pełnił funkcję komentatora show. Tak więc były legendarny menedżer będzie doskonałym dodatkiem do Richa Bocchiniego. Podobno Tony Schivone nie był w stanie pojawić się na tapingach telewizyjnych z jakiś powodów osobistych.