Co wyróżnia produkt All Elite Wrestling?, Corey Graves i Renee Young odpowiadają na oskarżenia, Szczegóły Impact Bound For Glory 2019

» Jon Moxley wystąpił gościnnie w podcaście Store Horseman, w którym wypowiedział się na temat All Elite Wrestling:

“Autentyczność musi być numerem jeden. Musimy to zastosować względem całego produktu. Każdy wrestler będzie inny na ringu, inny przy mikrofonie. To uczyni produkt AEW wspaniałym i myślę, że mamy wielki potencjał i posiadamy wiele talentów, które wkrótce będą świecić bardzo jasno. Tony Khan oraz producenci AEW są bardzo zaangażowani w, to co się dzieje. Nie zamierzam nikomu mówić, co ma robić, gdyż decyzję podejmujemy razem i to nas wyróżnia”.

» Jeden z fanów WWE wysłał wiadomość do Stephanie McMahon skarżąc się na Coreya Gravesa. Fan uważa, że Corey traktuje niedobrze Renee Young w swoich komentarzach. Sam oskarżony w następujący sposób wypowiedział się odnośnie tej sytuacji:

“Jako Corey Graves doceniłbym to, gdybyś pozwolił mojej najlepszej przyjaciółce Renee Young oraz mi wykonywać naszą pracę i bawić się, zamiast próbować przekształcić coś w najpoważniejszy problem społeczny”.

» Podczas wczorajszej gali Impact Wrestling Slammiversary XVII dowiedzieliśmy się, że kolejna odsłona Bound For Glory odbędzie się 20 października w Chicago.