Hot News: Debiuty byłych gwiazd WWE w AEW!

Przez ostatnie tygodnie, fanów AEW dręczyło pytanie kim jest The Exalted One, czyli lider grupy Dark Order. Zgodnie z zapowiedziami, jego tożsamość poznaliśmy na wczorajszym odcinku Dynamite. A, przypomnijmy – w związku z pandemią koronawirusa, odbył się on w Daily’s Place w Jacksonville, bez udziału publiczności.

Po tym jak członkowie Dark Order weszli na ring, a Evil Uno wygłosił promo, za mikrofon w towarzystwie Kazariana chwycił Christopher Daniels. Wykrzyczał on, żeby Evil Uno przestał kłamać, gdyż nie ma żadnego Exalted One. W tym momencie na ekranie wyświetlony został filmik, w którym dowiedzieliśmy się, że The Exalted One jest… Brodie Lee. Chwilę później, Lee był już w ringu i zaatakował członków SCU.

Brodie Lee znany jest głównie z WWE, gdzie występował jako Luke Harper. Pierwotny plan zakładał jego debiut w AEW przy publiczności w Rochester, skąd zawodnik pochodzi. Niestety koronawirus pokrzyżował wszystkim plany i ostatecznie Lee zadebiutował bez wsparcia swoich lokalnych fanów.

Kolejną niespodzianką przygotowaną przez All Elite Wrestling był debiut… Matta Hardy’ego. Pojawił on się na trybunach, w końcowym segmencie Dynamite. Ogłoszone zostało, że będzie on piątym uczestnikiem drużyny The Elite w walce Blood & Guts Match, po tym jak Nick Jackson doznał (storyline’owej) kontuzji.

Hardy’emu kontrakt z WWE skończył się 1 marca. W nowym miejscu powrócił on do swojej postaci „Broken”.

Co sądzicie o tych wzmocnieniach? Piszcie w komentarzach! 😉