Czy WWE zorganizuje Mask vs Title Match?, Oglądalność SmackDown, Cody Rhodes przekazuje zysk ze sprzedaży swojej koszulki na walkę z ogniem w Australii, AEW: Road to Memphis

» Na ostatnim Monday Night RAW, Andrade pokonał Rey’a Mysterio i obronił pas mistrza Stanów Zjednoczonych. Po walce Meksykanin zdjął maskę Rey’owi po czym został przez niego zaatakowany na backstage’u. Pomimo wielu spekulacji, Bryan Alvarez z Wrestling Observer Live poinformował, że WWE nie planuje zorganizować Mask vs Title Matchu.

» Pierwszy odcinek WWE Friday Night SmackDown na FOX w 2020 roku obejrzało 2.413 miliona widzów. W porównaniu z poprzednim odcinkiem jest to odrobinę słabszy wynik, gdyż ostatni epizod niebieskiej tygodniówki roku 2019 osiągnął widownię 2.431 miliona osób przed telewizorami.

» Jak wiadomo, w Australii szaleją teraz ogromne pożary przez co życie tracą ludzie i cała masa zwierząt zamieszkujących lasy. Cody Rhodes ogłosił, że w ramach wsparcia straży pożarnej przekazał swoją koszulkę do sprzedaży z której zysk trafi właśnie na pomoc Australii.

Gwiazda WWE Peyton Royce, która jest Australijką podziękowała mu pisząc: “Niesamowite!! Dziękuję.”.

» All Elite Wrestling opublikowało na YouTube materiał video zatytułowany: “Road To Memphis” promujący najbliższy odcinek Dynamite. Dojdzie na nim m.in. do walki Cody’ego i Dustina Rhodes z Lucha Bros oraz Riho z Kris Statlander o mistrzostwo kobiet AEW.