Kiedy kończą się kontrakty Matta i Jeffa Hardy’ego z WWE?, Tessa Blanchard dominuje w Impact Wrestling Awards 2019

» Kilka dni temu pojawiły się spekulacje, że bieżący kontrakt Matta Hardy’ego z WWE kończy się w lutym, natomiast PWInsider poinformowało, że jego kontrakt dobiegnie końca z dniem 1 marca. Od tamtego momentu, będzie wolnym zawodnikiem i będzie mógł pojawiać się gdzie chce. Doniesiono również, że WWE chciałoby zatrzymać Matta, a jak się okazuje główną przeszkodzą nie są pieniądze, a sprawy kreatywne. Hardy chciałby bowiem brać czynny udział jako wrestler i zależy mu na dobrze poprowadzonej postaci. Przypomnijmy, że niedawno powrócił on do telewizji, gdzie przegrał trzy walki, odpowiednio z Buddy Murphym, Drew McIntyrem i Ricochetem. Wcześniej Hardy przepracował Battle Royal na gali Super ShowDown, a jeszcze wcześniej jego ostatnią walką był tag team match, kiedy to wraz z bratem Jeffem pokonali The Usos na SmackDown. Miało to miejsce 9 kwietnia 2019 roku.

» Jeśli chodzi o Jeffa Hardy’ego, jego umowa nie wygasa w tym samym dniu, ponieważ została zawieszona z powodu kontuzji i problemów z prawem. Jeff został bowiem dwukrotnie aresztowany, w lipcu i październiku. Według doniesień WWE nakłoniło Hardy’ego, aby ten ciężko pracował nad swoim zachowaniem. Póki co nie ma jeszcze informacji, kiedy Jeff mógłby powrócić do ringu.

» Tessa Blanchard wygrała aż w trzech kategoriach w plebiscycie Impact Wrestling Awards 2019. Zdominowała kategorie takie jak „Wrestler roku”, „Walka roku” oraz „Finisher roku”.

Gratulujemy! 😉