Jeff Hardy pobił się z żoną? Nowe doniesienia w sprawie ostatniego zatrzymania

Jak już wiadomo, 3 października WWE Superstar Jeff Hardy został zatrzymany i oskarżony o prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Po kilku godzinach został zwolniony z aresztu, choć 7 listopada ma stawić się w sądzie w sprawie przedstawionych mu zarzutów.

Dzięki “TMZ” znamy już więcej szczegółów. Między innymi to, że podczas zatrzymania, Hardy miał zakrwawiony nos. Jak sam wyznał oficerom, nastąpiło to w wyniku wcześniejszej bijatyki z jego żoną, Beth.

W raporcie policyjnym zauważono również, że policjanci śledzili samochód Jeffa, który został zaparkowany pod sklepem monopolowym. Gdy, Hardy wyszedł ze sklepu, niósł ze sobą skrzynkę piwa. Policjanci nadal śledzili pojazd i kiedy okazało się, że kierujący nim Hardy jedzie nieostrożnie i nie trzyma swojej jezdni, postanowili go zatrzymać.

Oficer zauważył w raporcie, że Jeff miał na nosie coś co wyglądało na zaschniętą krew. Zapytawszy gwiazdę WWE co się stało, wrestler odpowiedział, że on i jego żona wdali się w bójkę.

Raport policyjny nie podaje żadnych dalszych szczegółów na temat możliwego incydentu związanego z przemocą w rodzinie, ale oficer zapytał Hardy’ego o picie alkoholu. Ten przyznał się, że zeszłej nocy wypił dwa kieliszki wódki i, że jest osłabiony. Następnie Jeff nie był chętny do współpracy z policją i odmówił, kiedy poproszono go o próbkę krwi.

Ostatecznie jednak na miejscu zjawili się ratownicy medyczni, a Hardy został aresztowany za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości i pomimo odebrania mu wcześniej prawa jazdy.

Policja powiedziała “TMZ”, że nie prowadzą dochodzenia w sprawie możliwego incydentu domowego z żoną Jeffa Hardy’ego, ale zaznaczyli, że zrobią to, jeśli Jeff złoży skargę.

Przypomnijmy, że Hardy nie bierze obecnie udziału w galach WWE z powodu kontuzji. Wraca on do zdrowia po operacji kolana, jaką przeszedł w maju. Mówiono wówczas, że przerwa potrwa 6-9 miesięcy.